Antycovid Expo – nowe wydarzenie w portfolio Targi w Krakowie

W dniach 14-15 października w Expo Kraków odbędą się organizowane przez Targi w Krakowie pierwsze w Polsce Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne Antycovid Expo.

Wydarzenie Antycovid Expo powstało z myślą o firmach odpowiadających na wyzwania pandemii. Prezentowane będą produkty i rozwiązania oferowane przez polskich przedsiębiorców i naukowców. W ostatnim czasie głośno było m.in. o wynalazku studenta Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH, który postanowił swoim produktem rozwiązać problem konieczności masowego używania jednorazowych rękawiczek czy woreczków foliowych w miejscach publicznych. Polscy inżynierowie opracowali respiratory z drukarki 3D. – Naszym celem było stworzenie przestrzeni, w której wszystkie te rozwiązania będzie można przetestować. Jeszcze do niedawna sami byliśmy klientami potrzebującymi najlepszych rozwiązań, przygotowywaliśmy nasz obiekt - Expo Kraków na przyjęcie gości w nowym reżimie sanitarnym. Rozumiemy więc sytuację firm, które tak jak my spędziły wiele godzin na przeglądaniu ofert. Z pewnością zaoszczędzilibyśmy dużo czasu, gdybyśmy mogli wziąć udział w wydarzeniu, na które zapraszamy – twierdzi Marcin Bugajski – dyrektor administracyjno-techniczny Expo Kraków, członek zarządu Targów w Krakowie.

Wydarzenie skierowane jest do producentów, dystrybutorów, szkoleniowców oraz firm usługowych z zakresu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Podczas dwóch dni wydarzenia zwiedzający będą mieli okazję zapoznania się z proponowaną ofertą. Targom towarzyszyć będą warsztaty oraz pokazy technologii, między innymi oczyszczających powietrze w pomieszczeniach zamkniętych. Ofertę uzupełnią szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, doradcze, psychologiczne.

– Kwestią priorytetową jest dla nas zapewnienie bezpieczeństwa wystawców, gości i pracowników na każdym etapie realizacji poszczególnych wydarzeń. Gwarantujemy, że w dniach 14-15 października nie znajdą Państwo bardziej bezpiecznego i komfortowego miejsca od Expo Kraków. Dzięki wypracowanym procedurom jesteśmy gotowi na organizację targów i spotkań biznesowych w „nowej rzeczywistości – dodaje Marcin Bugajski.
www.antycovidexpo.pl

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl