KDK, Mediatouch i Silver Plate zrealizują eventy dla PKP Intercity

Agencje KDK, Mediatouch i Silver Plate zostały wybrane w wyniku przeprowadzonego przetargu do realizacji usług eventowych dla PKP Intercity. Z firmami zostaną podpisane umowy ramowe, które będą obowiązywać przez rok.
 
Do zadań wybranych agencji należeć będzie obsługa zaplanowanych przez spółkę PKP eventów, a także wsparcie przy budowaniu i realizacji zaproponowanej koncepcji kreatywnej oraz identyfikacji wizualnej tych wydarzeń.
 
Oferty w przetargu złożyło dziewięć firm: Mediatouch Spółka z o.o. z Warszawy, New Look Advertising Sp. z o.o. z Warszawy, My Place Sp. z o.o. z Warszawy, Althermedia Sp. z o.o. Sp.k. z Warszawy, Berm Sp. z o.o. z Warszawy, Silver Plate Sp. z o.o. z Warszawy, KDK Sp. z o.o. z Warszawy, Live Polska S.A. Sp. z o.o. z Gdańska oraz Świeża Bazylia Sp. z o.o. z Warszawy.
 
Do drugiego etapu postępowania zakwalifikowano pięć firm: Mediatouch, New Look Advertisng, Berm, Silver Plate i KDK.
 
PKP powierzył już pierwsze zamówienie wykonawcze na przygotowanie stoiska promocyjnego wraz z przygotowaniem i przeprowadzeniem aktywności eventowych dla PKP Intercity S.A. podczas wydarzenia 44. Bieg Piastów. Będzie za nie odpowiedzialna spółka Mediatouch, która uzyskała najwyższą liczbę punktów w ramach oceny zadania.
 
Oferty dotyczące realizacji tego zadania oceniane były za pomocą trzech kryteriów, pierwsze to było kryterium jakościowe za ocenę dostarczonych rozwiązań (waga 30 procent), tutaj najwięcej punktów otrzymało Mediatouch, drugie było kryterium jakościowe za ocenę prezentacji (waga 30 procent), tutaj też najwięcej otrzymało Mediatouch, trzecie były kryterium handlowe, którym była cena za zadanie (40 procent wagi). Tutaj najwięcej punktów otrzymało Silver Plate.
Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt