Insider. Travel Representation – nowa firma na rynku MICE

Nowa firma - Insider. Travel Representation specjalizuje się w reprezentacji międzynarodowych DMC
Na zdjęciu: Nowa firma - Insider. Travel Representation specjalizuje się w reprezentacji międzynarodowych DMC

Trzeciego października miało miejsce otwarcie nowej firmy – Insider. Travel Representation, która specjalizuje się w reprezentacji międzynarodowych DMC (Destination Management Company) na rynku polskim. Właścicielką firmy jest Katarzyna Zegan.
 

Insider wchodzi na rynek MICE, rozpoczynając współpracę z profesjonalnymi partnerami: Malta Uncut z Malty, Proactiff z Francji, Yael Group z Izraela, Go Travel z Madagaskaru oraz Magic Travels działającym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Omanie, Jordanii, Armenii, Gruzji, a niedługo także w Libanie. Jak zapewnia właścicielka Insider to przede wszystkim ludzie, na których można polegać. Zaufanie stanowi istotny element filozofii jej działalności.


 – Podróżuję od 24 lat, byłam w prawie 90 krajach na różnych kontynentach. Marzę, aby ludzie szanowali się wzajemnie, byli życzliwi i tolerancyjni – tego nauczyły mnie moje wędrówki po świecie. Insider stawia na kontakty z tubylcami, dbałość o środowisko i lokalne akcenty w poznawaniu destynacji. Takie aktywności chcemy promować wśród branży – zaznacza właścicielka Insidera. Jak podkreśla spotkała się z manipulacją faktami i nieuczciwymi praktykami konkurencji i od takich działań sama mocno się odcina. – Zarówno w życiu, jak i w pracy kieruję się uczciwością i wierzę, że jeśli kogoś interesuje prawda, to do niej dotrze – dodaje.
Z okazji otwarcia marki powstał film, na którym Insider Family – twarze firm współpracujących – odpowiadają na trzy pytania: Co motywuje ich do rozpoczęcia dnia? Jaki mają ulubiony owoc? Jakie jest ich ulubione miejsce w kraju?

Oficjalne rozpoczęcie działalności firmy miało miejsce trzeciego października podczas spotkania, w którym wzięli udział przedstawicieli agencji incentive i linii lotniczych, z których każdy – jak podkreśla Katarzyna Zegan – prócz dobrej zabawy, wyniósł też garstkę wiedzy. – Uczestnicy imprezy otrzymali upominki eco, bo Insider promuje postawę proekologiczną – zaznacza. Świętowanie odbyło się pod hasłem „różnorodności świata”, dlatego goście z branży chodzili w kolorowych skarpetach jako symbol palety barw i wielu twarzy naszej planety.
Firma dopiero startuje, natomiast Katarzyna Zegan prowadzi swoją działalność od siedmiu lat i ma doświadczenie w pracy z branżą MICE.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl