Odkrycie Roku MPI Poland 2018: znamy nominacje

MPI Poland Chapter, organizator konkursu Odkrycie Roku MPI Poland prezentuje troje nominowanych do tego tytułu. Celem Odkrycia Roku to wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy, dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu, zaistniały na arenie polskiej branży spotkań.
MPI poprzez ten konkurs poszukuje ludzi młodych, ambitnych, ale przede wszystkim takich, których zawodowa przygoda z branżą spotkań dopiero się zaczyna. Konkurs jest organizowany już po raz ósmy i jest realizowany we współpracy z MeetingPlanner.pl.

Kapituła Konkursu Odkrycia Roku 2018 ogłosiła trzy nominowane osoby, które „z przytupem weszły do branży spotkań”:

  • Katarzyna Kalinowska, event manager, El Padre
  • Dmytro Moiseienko, technical coordinator, Mazurkas Travel
  • Adrianna Roguska, vice minister of creativity, Ministry Of Creativity


Katarzyna Kalinowska zaczęła szukać swojego miejsca w branży jeszcze na studiach. Najpierw w stowarzyszeniu PIT (Polska Izba Turystyki), gdzie miała możliwość poznania specyfiki pracy w stowarzyszeniu, ale również realia polskiej turystyki i problemy branży. W tym samym czasie trafiła na spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B”. W kole realizowała duże projekty (np. Future Leaders Forum 2017 i 2018), łącząc to z pracą na stanowisku asystent rektora w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji. Do agencji eventowej El Padre Katarzyna trafiła najpierw jako stażystka, a po pozytywnym ukończeniu pracy, została przyjęta na stanowisko junior managera. Po rocznej pracy awansowała na stanowisko event managera.


Dmytro Moiseienko, technical coordniator w Mazurkas Travel, poznał branżę spotkań w roku 2015, po rozpoczęciu studiów w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji. Podczas studiów był członkiem studenckiego kola naukowego Turystyki Biznesowej „2B” oraz brał udział aktywny w branżowych konkursach. Ta aktywność szybko została zauważona wśród przedstawicieli branży, na drugim roku studiów Dmytro został zatrudniony w Mazurkas Travel, gdzie obecnie pracuje i rozwija swoje umiejętności.
 

Adriana Roguska zaczęła swoją przygodę w branży spotkań na studiach magisterskich, wtedy otrzymała szansę rozwoju swoich umiejętności na stanowisku junior project managera w biurze podróży. Obecnie, po odbyciu stażu pracuje w agencji eventowej Ministry of Creativity na stanowisku vice minister of creativity, realizując wydarzenia dla najbardziej wymagających klientów, co stało się nie tylko codziennym obowiązkiem, ale również życiową pasją. Poza tym Adriana przez rok pełniła funkcję przewodniczącej w Studenckim Kole Naukowym Turystyki Biznesowej „2B”, dotychczas aktywnie wspiera studenckie inicjatywy, takie jak m.in. IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw.
   
Zwycięzcę konkursu poznamy na Gali MP Power Night, 22 marca, w Global Expo, w Warszawie.
 

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt