GetResponse wspiera walkę z koronawirusem

GetResponse zakupił trzy respiratory, termometry bezdotykowy i przyłbice medyczne dla Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku
Na zdjęciu: GetResponse zakupił trzy respiratory, termometry bezdotykowy i przyłbice medyczne dla Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku
Firma GetResponse, oferująca narzędzia do email marketingu i prowadzenia działań marketingowych online, wspiera służbę zdrowia w walce z epidemią koronawirusa poprzez zakup sprzętu medycznego.
 
– To nasz obowiązek, by wspierać wszystkimi możliwymi sposobami walkę z COVID-19 na każdym jej etapie. W szpitalach w dalszym ciągu jest za mało respiratorów, a to nasza ostatnia linia obrony – mówi założyciel i prezes GetResponse, Szymon Grabowski, który przeznaczył już ponad 200 tysięcy złotych na zakup trzech respiratorów, termometrów bezdotykowych i przyłbic medycznych, by wesprzeć lokalne placówki medyczne. Sprzęt trafi do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Poza tym firma aktywnie uczestniczy w badaniach możliwości laserowego wycięcia przyłbic medycznych w celu produkcji masowej.
 
– Zatrudniamy ponad 300 osób i czujemy się istotnym elementem trójmiejskiego ekosystemu, dlatego chcemy wesprzeć lokalną społeczność w tej dramatycznej walce. Dla nas to nie tylko pomoc – to nasz obowiązek. Jednocześnie apelujemy do wszystkich przedsiębiorców w dobrej sytuacji finansowej o wsparcie działań mających na celu walkę z pandemią i powrót do normalności – mówi Szymon Grabowski.
 
Firma GetResponse postanowiła również dołączyć do ogólnopolskiego programu „Jesteśmy Razem. Pomagamy”, skupiającego przedsiębiorstwa gotowe nieść pomoc w obliczu pandemii. W jego ramach, w najbliższych dniach wesprze zbiórkę funduszy na zakup maseczek, rękawic jednorazowych i kombinezonów dla placówek medycznych z całego kraju.
 
Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt