Forum Humanum Mazurkas nagrodzone

fot. Mazurkas
Na zdjęciu: fot. Mazurkas

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel został nagrodzony Medalem Europejskim Business Centre Club za projekt Forum Humanum Mazurkas.
 

MCC Mazurkas po raz kolejny znalazł się w gronie 123 nagrodzonych firm w XXVIII edycji Medalu Europejskiego, organizowanego przez Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli. Tym razem firma wyróżniona została za projekt kulturalny Forum Humanum Mazurkas. – To dla nas bardzo ważna nagroda. Cieszymy się, że organizatorzy konkursu docenili nasz autorski projekt kulturalno-artystyczny, który realizujemy od pięciu lat – podkreśla Michał Kozak, dyrektor generalny MCC Mazurkas. – W ramach Forum Humanum Mazurkas zorganizowaliśmy ponad 50 różnych koncertów, benefisów i spotkań z artystami. Każdej edycji towarzyszą dodatkowo wernisaże i wystawy malarskie, które z kolei są dostępne dla gości konferencyjnych i hotelowych w ramach otwartej galerii sztuki. Mecenat sztuki czyni z nas obiekt wyjątkowy, o niepowtarzalnym charakterze, nie tylko w Warszawie i okolicy, ale i całej Polsce – dodaje Michał Kozak.
Gala wręczenia Medali Europejskich odbyła się 7 czerwca br. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Nagrodę w imieniu MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel z rąk gen. Leona Komornickiego, członka Rady Organizatorów BCC odebrał dyrektor generalny Michał Kozak.


Forum Humanum Mazurkas jest inicjatywą obywatelską w dziedzinie kultury, której inauguracja miała miejsce w 2012 roku. Od tego czasu w centrum konferencyjnym MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel kilka razy w roku odbywają się spotkania prezentujące muzycznych wirtuozów, orkiestry symfoniczne, małe zespoły oraz uznanych malarzy i rzeźbiarzy. Do tej pory odbyło się XXVII edycji tego cyklu, a wśród gości znaleźli się m.in.: Maestro Krzysztof Penderecki z Orkiestrą Sinfonia Iuventus, Daniel Olbrychski, Bernard Ładysz, Artyści Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu, Marek Majewski, Maestro Paulos Raptis, czy też znakomitej sławy dyrygent Szymon Kawalla. Projekt realizowany jest w całości „pro publico bono”.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl