Student Event Day na warszawskiej AWF

W czasie Międzynarodowego Dnia Spotkań (Global Meetings Industry Day), w tym roku przydającego na 12 kwietnia, studenci wydziału Turystyki i Rekreacji warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego organizują drugą edycji Student Event Day.
 

Wydarzenie, którego pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku, wzbudziło duże zainteresowanie nie tylko ze strony studentów, do których jest skierowane, ale również wielu firm i instytucji z branży eventów. Student Event Day, jak zaznaczają jego twórcy, jest wydarzeniem inicjowanym przez studentów i organizowanym dla studentów oraz osób rozpoczynających swoją karierę. Główny celem tej bezpłatnej, certyfikowanej konferencji jest poszerzanie wiedzy z zakresu organizacji eventów oraz incnetive travel jak również networking. Konferencja jest realizowana zgodnie z trendem „green & healthy meeting”.
Dziewięciu ekspertów podzieli się z uczestnikami, nie tylko wiedzą teoretyczną, ale również przykładami jej zastosowania w praktyce. W tym roku wśród prelegentów i poruszanych przez nich zagadnień będą: trendy w eventach (Anna Nowakowska, StrefaMICE.pl), event design (Renata Razmuk, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Social Connect), scenografia eventowa (Małgorzata Szpigiel, Colors of Design), moc networkingu (Victoria Iwanowska, Agencja Vi), wybrane aspekty organizacji imprez na przykładzie eventów żeglarskich (Aleksander Turowicz, B.T. Kliwer), organizacja eventu krok po kroku (Anna Ryll, El Padre), bezpieczeństwie podczas eventu (Wioleta Maleszka, FSWO), travel digging: czyli o sztuce przygotowania oryginalnych ofert incentive travel (Maciej Gruczyński, ICP Group), Igrzyska Olimpijskie jako przykład największej imprezy sportowej na świecie (Kajetan Broniewski, Polski Komitet Olimpijski).
Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Dziekana Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF Warszawa prof. Stanisława Piekarskiego, a także patronatem branżowym: SBE oraz SITE Poland. MeetingPlanner.pl jest patronem medialnym spotkania.
Szczegóły: https://studenteventday.wixsite.com/studenteventday

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl