Event pod okiem psychologa

W 2011 roku w segmencie imprez integracyjnych firma BARTBO chce zaproponować innowacyjny i świadomy wymiar Team Buildingu.

 

Team Building to od wielu lat jeden z najpopularniejszych sposobów na spontaniczne i trwałe tworzenie lepszego i zgranego zespołu. Podczas wspólnych zajęć, uczestnicy w bardzo łatwy i przejrzysty sposób uczą się zasad efektywnej współpracy, zdrowej i etycznej rywalizacji, podnoszą swoje umiejętności komunikacyjne w atmosferze twórczej zabawy.

 

W odpowiedzi na zapotrzebowania płynące z rynku, firma BARTBO podzieliła swoje programy team building na dwa główne bloki komercyjny (dotychczasowy) i świadomy będący nowością w ofercie firmy.

 

Team building świadomy to dodatkowy moduł standardowych spotkań integracyjnych. Wzbogacanie programów o parametr psychologiczny daje prostą możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Ten rodzaj projektów, to dokonywana przez specjalistę obserwacja pracy, jaką zespół wykonuje podczas proponowanego programu. Daje to bardzo dobry materiał do dokonania diagnozy funkcjonowania danej grupy.

 

Wprowadzenie krótkich warsztatów tematycznych połączonych z grami strategicznymi oraz terenowymi działaniami zespołowymi, w które wplecione są elementy ukazujące psychologiczne mechanizmy leżące u podstaw funkcjonowania zespołów, są niezwykle cennym materiałem zwrotnym dostarczanym uczestnikom spotkania oraz kadrze zarządzającej. W oparciu o uzyskane w ten sposób dane można wypracować wskazania do ewentualnej dalszej pracy rozwojowej dla zespołu oraz poszczególnych jego członków.

 

źródło: BARTBO

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt