Fabryka Eventów w nowej odsłonie
Przed kilkoma dniami Fabryka Eventów zaprezentowała nową stronę internetową. Na www.fabrykaeventow.pl można znaleźć rozszerzone portfolio agencji oraz pogłębioną ofertę, a także informacje o Business Group czy galerię zdjęć z różnego typu wydarzeń.
Początek roku dla Fabryki Eventów okazał się pracowity. W ostatnich dniach agencja zrealizowała kilka dużych kolacji galowych. W większości odbyły się w Warszawie, jedną z nich uświetnił koncert zespołu Zakopower. Na ten kwartał w kalendarzu Fabryki Eventów można znaleźć między innymi dwa cykle imprez dla firm z branży motoryzacyjnej.
- Uważam, że w obecnych trudnych czasach szczególnie liczy się zaufanie ze strony Klienta i elastyczność organizatorów. Klienci stawiają na sprawdzonych partnerów i liczą, że otrzymają najwyższą jakość po preferencyjnych stawkach, co zapewnia Fabryka Eventów. Otwarte podejście do każdego Klienta i zapytania pozwala nam na stały rozwój, co w rezultacie stanowi także o sukcesie każdego wydarzenia, którego realizacji się podejmujemy - mówi Adam Kołrzan, Współwłaściciel Fabryki Eventów.
Fabryka Eventów zajmuje się kompleksową realizacją eventów różnego typu. Szkolenia, konferencje, gale, wyjazdy integracyjne czy spotkania biznesowe, to te najczęściej organizowane przez zespół Fabryki. Dodatkowo Fabryka Eventów zapewnia: reportaże zdjęciowe, oprawę techniczną, scenograficzną i artystyczną, prowadzących/konferansjerów, hostessy, animatorów, prelegentów/wykładowców i gości specjalnych.
źródło: Fabryka Eventów