Webinar: Transformacja motywacji. Prezenty biznesowe w nowej rzeczywistości

MeetingPlanner.pl zaprasza na webinar poświęcony nowemu spojrzeniu na budowanie relacji z pracownikami, partnerami biznesowymi, kluczowymi klientami czy mediami. Incentive marketing, a w jego ramach spotkania, przechodzą transformację. Jaką rolę w tej nowej rzeczywistości mogą odegrać prezenty?

Sytuacja epidemiczna sprawiła, że odwołane zostały firmowe spotkania okolicznościowe, celebracje i wyjazdy nagrodowe, ale nie oznacza to, że organizacje przestały dbać o relacje z klientami, motywację pracowników czy angażujące działania marketingowe. Upominki biznesowe są obecnie jednym z możliwych sposobów na realizację tych celów. Powstaje natomiast wiele pytań, m.in. jak wybrać stosowne do założoneo celu i obecnej sytuacji prezenty? Jak skomponować je, żeby były adekwatne do grupy odbiorczej, a jednocześnie oryginalne i skuteczne? Jak nie popełnić w tych szczególnych okolicznościach biznesowej gafy?

W odpowiedzi na te pytania MeetingPlanner.pl organizuje webinar poświęcony nowej roli prezentów, skierowany do specjalistów i menedżerów z korporacji reprezentujących działy m.in. marketingu, HR, administracji, wsparcia sprzedaży, zakupów oraz agencji, które pomagają klientom w prowadzeniu kampanii z wykorzystaniem prezentów lub szukają dla nich odpowiednich rozwiązań.

Webinar z cyklu „Transformacja motywacji” poświęcony prezentom biznesowym w nowej rzeczywistości odbędzie się 24 listopada (wtorek), o godz. 11 (spotkanie potrwa do 90 min.)

WEŹ UDZIAŁ>>>

Osią spotkania będzie rozmowa z trenerką biznesu, kreatywności i twórczego myślenia Agnieszką Nadstawną poświęcona nagradzaniu i motywowaniu w biznesie oraz roli prezentów, ich doborze, stosowności i skuteczności.

W spotkaniu weźmie udział mec. Jakub Kluczykow, partner w kancelarii Trusiński Kluczykow, który zwróci uwagę na podstawowe kwestie prawne.

Podczas tej rozmowy połączymy się na żywo z producentami i dystrybutorami prezentów, którzy zaprezentują swoje nowatorskie propozycje i rozwiązania.
Celem webinaru jest przekazanie uczestnikom pomysłów i inspiracji, a także gotowych rozwiązań, które będą mogły pomóc w ich pracy.
Podczas spotkania zaplanowane są sesja pytań i odpowiedzi oraz konkursy dla uczestników.

Udział w webinarze jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona
Zarejestruj się >>>

 

Webinar odbędzie się w świątecznym studiu zaaranżowanym przez Eventroom i Kameleon.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt