Zaplanuj wyjątkowe okazje z Royal Catering

W Royal Catering każda okazja jest powodem do świętowania, a każde świętowanie wymaga odpowiedniego zaplanowania. Jeśli chcesz otrzymać z wyprzedzeniem dokładny plan na Twoją uroczystość oraz mieć gwarancję, że Twoje pomysły zostaną wysłuchane, udoskonalone i zrealizowane na najwyższym poziomie, to Royal Catering będzie wymarzonym partnerem w realizacji każdego przedsięwzięcia.

Ostatni kwartał roku 2021 to wiele powodów do spotkań ze współpracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Bez względu na sytuację związaną z pandemią gwarantujemy naszym Klientom bezpieczne świętowanie pełne wyjątkowych doznań kulinarnych. Mamy ogromne doświadczenie w realizowaniu wydarzeń offline, dlatego możesz mieć pewność, że zrealizujemy nawet najbardziej skomplikowane pomysły.

Halloween
Menu inspirowane tym amerykańskim świętem będzie bogate w dyniowe propozycje – zarówno kulinarne, jak i dekoracyjne. Spotkanie firmowe nabierze wyjątkowego klimatu i na długo zapadnie w pamięci gości!

Andrzejki
Wieczór wróżb to ostatnia okazja do zorganizowania hucznych zabaw przed rozpoczynającym się Adwentem – to świetny pomysł na firmową imprezę integracyjną. Bazując na najlepszych produktach od sprawdzonych dostawców, nasi klienci mają pewność doskonałego smaku potraw, które uświetnią andrzejkowe zabawy.

Boże Narodzenie
Zaplanuj święta już dziś i miej wolne do końca roku! Świąteczne smaki zamknięte w słoiczkach oraz aromatyczne wypieki naszej cukierni to tylko niektóre z elementów, jakie możesz znaleźć w naszej propozycji Świątecznych Boxów 2021. Zaskocz klientów, współpracowników oraz partnerów biznesowych zestawami DIY lub spersonalizuj swoje prezenty. Oferta jest już dostępna w naszym dziale sprzedaży. Czekają na Ciebie również wyjątkowe propozycje bożonarodzeniowych bufetów oraz serwowanych kolacji. Nie czekaj i już dziś zaplanuj święta w swojej firmie.

Royal Catering: Kontakt
tel. +48 22 225 27 97
email. catering@royal-catering.pl
www.royal-catering.pl

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt