Pikniki z Royal Catering

Wiosna i lato oznaczają całkowitą swobodę w organizacji przyjęć. Wszystkie uroczystości, które mogłyby odbyć się w czterech ścianach, z przyjemnością przenosimy na świeże powietrze. Eleganckie garden party, firmowy piknik, klimatyczna kolacja pod gwiazdami – to wszystko i więcej zorganizujesz z Royal Catering.

Tak jak wszyscy, my również kochamy smak potraw z grilla – soczyste steki, aromatyczne ryby oraz najlepsze warzywa od lokalnych dostawców smakują o niebo lepiej zdjęte prosto z rusztu. Aby czerpać maksimum radości z grillowania, pamiętaj o wyborze odpowiedniego partnera. Tylko spokój o właściwą organizację zapewni Ci 100% radości ze spotkań na świeżym powietrzu. Kojarzysz sytuację, w której musisz odrywać się od rozmowy ze znajomym, partnerem biznesowym tylko po to, aby przypilnować właściwego przebiegu imprezy? Przy współpracy z Royal Catering, możesz mieć pewność, że każda rozmowa dobiegnie końca.

Niebanalne dania, jak i klasyczne odsłony grillowanych potraw – w Royal Catering dostaniesz wszystko to, czego szukasz. Grillowane krewetki w sosie z czerwonej papryki, soczyste żeberka wołowe w sosie barbeque, a może grillowane brzoskwinie z sosem jeżynowym? Menu dostosujemy do Twoich potrzeb, a dzięki pracy na najlepszym sprzęcie gwarantujemy, że wszystkie potrawy będą wyjątkowo soczyste.

Radość ze spotkania będzie większa, jeśli Twojemu piknikowi będzie towarzyszyć myśl przewodnia oraz związane z nią dekoracje. Masz pomysł? Zrealizujemy go za Ciebie. Szukasz inspiracji? Mamy wiele pomysłów i chcemy się nimi dzielić z innymi.
Przy wysokich temperaturach nie możemy zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu. Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy bufet z napojami i strefą „zrób to sam”, gdzie każdy gość będzie miał możliwość skomponowania swojej własnej lemoniady.

Wiosna i lato nie trwają wiecznie, dlatego nie zwlekaj i zaplanuj swoje wyjątkowe spotkanie na świeżym powietrzu już dziś.

Royal Catering
www.royal-catering.pl
catering@royal-catering.pl
+ 22 225 27 97

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl