Posadź las z Royal Catering

Wiemy, że odpowiedzialność za stan ziemi spoczywa na nas każdego dnia i w każdym miejscu, w tym również w pracy, dlatego od lat podejmujemy działania mające na celu ochronę klimatu. W miarę rozwoju naszej firmy, rozwijamy również nasze działania proekologiczne, dlatego możesz być pewny, że inwestując w nas, inwestujesz również w to, abyśmy wszyscy oddychali zdrowszym powietrzem.

Codziennie dokonujemy wyborów, które mają wpływ na środowisko, wszystkie nasze decyzje mają swoje konsekwencje – dobre lub złe. Chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, że wybór Royal Catering, to słuszny wybór, który niesie za sobą pozytywne konsekwencje. Od maja tego roku każde złożone zamówienie w Royal Catering oznacza jedno drzewo posadzone w miejscu, które najbardziej potrzebuje zalesienia.

Podejmij eko wyzwanie i miej realny wpływ na środowisko razem z nami! Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Wystarczy zdecydować się na współprace z Royal Catering, przyjemność delektowania się naszą kuchnią jest wprost proporcjonalna do pożytecznego wpływu na środowisko.

Teraz organizując piknik, wystawną galę, biznesowy lunch lub przerwę kawową będziesz miał możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego Twój wkład w zalesianie terenów, które tego wymagają. Świadomość ekologiczna jest bardzo ważna, dlatego na naszej stronie internetowej na bieżąco będziecie mogli zobaczyć, ile drzew już posadziliśmy. Chcemy, aby świat zmieniał się na lepsze, dlatego sami stajemy się zmianą, jaką pragniemy w nim zobaczyć.

W maju dzięki zaufaniu jakim obdarzają nas Nasi Klienci posadziliśmy aż 152 drzewa. To dopiero początek, dlatego pamiętaj #wybierzdobrze i #posadźlaszRoyal Catering.

Kontakt
Royal Catering
tel. +48 22 225 27 97
catering@royal-catering.pl
www.royal-catering.pl

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl