Świąteczne spotkania

Organizacja świątecznego spotkania w firmie to idealny sposób, by powiedzieć „Dziękuję” kierownikom, menedżerom i pracownikom, którzy przez cały rok wspólnie pracowali na sukces firmy. Święta 2022 będą dla wszystkich wyczekanym i utęsknionym czasem spotkań przy wspólnym stole, dlatego warto już teraz zadbać o odpowiednie przygotowanie i scenariusz takiego wydarzenia.
 

 
Przestrzeń biurowa może kojarzyć się nie tylko z obowiązkami, ale również z magicznym klimatem zbliżających się świąt. Pomożemy Ci go stworzyć naszymi sprawdzonymi sposobami! Klasyczną kolację serwowaną lub bufet pełen wyjątkowych wigilijnych potraw można urozmaicić zadaniami, które dodatkowo zintegrują pracowników. Oto kilka z nich:

  • Wspólne dekorowanie pierniczków – Głosujcie na najładniejszą dekorację i przyznawajcie nagrody najlepszym.
  • Multikulturowy festiwal potraw – Powiedz nam skąd są Twoi pracownicy. Przygotujemy tradycyjne świąteczne dania z ich kraju. To wspaniała okazja do podzielenia się historiami jak wyglądają święta w różnych zakątkach świata.
  • Ugly Sweater Party – Zadbaj o wyjątkowo brzydki sweter i wprowadź luźną atmosferę do swojego biura.

Boxy prezentowe
Istnieje wiele powodów, dla których warto uwzględnić w firmowym budżecie świąteczne prezenty dla klientów, partnerów biznesowych i pracowników. Przede wszystkim jest to inwestycja w relacje oraz pozytywny wizerunek firmy. Nasze boxy, w których znajdują się m.in słodycze, aromatyczne kawy i herbaty, domowe konfitury i wytrawne trunki są idealną propozycją na tę okazję. Dodatkiem do prezentu może stać się personalizowana kartka świąteczna z Twoim logo. Nasze doświadczenie w produkcji i dostawie boxów jest gwarancją, że Twoje paczki trafią na czas w odpowiednie miejsce.Termin realizacji
Warto pamiętać o tym, że przed samymi świętami wielu z naszych klientów i pracowników bierze urlop, aby więcej czasu spędzić z bliskimi. Dlatego świąteczne spotkania najlepiej planować z wyprzedzeniem. To samo dotyczy prezentów świątecznych – aby upominek nie przeleżał w recepcji firmy przez okres świąt, warto ustalić jego wcześniejszą dostawę. Skontaktuj się z nami i zaplanujmy to razem!

Wybierz dobrze i posadź z nami las
Dzięki Wam oraz współpracy z posadzimy.pl posadziliśmy wspólnie już 881 drzew. Każde złożone zamówienie, to nowo posadzone drzewo. Organizując święta z Royal Catering masz świadomość tego, że pomagasz planecie. Wybierz dobrze i ciesz się magią nadchodzących świąt!
 
Royal Catering
+48 22 225 27 97 catering@royal-catering.pl

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl