Sieć hotelowa Le Méridien Hotels & Resorts w Ras Al Khaimah

Le Méridien Marjan Island Resort & Spa poszerzy portfolio Marriott International w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i będzie pierwszą ofertą hotelową w emiracie Ras Al Khaimah.
 
Nowy hotel Le Méridien Al Marjan Island Resort & Spa poszerzy luksusową ofertę pobytową na wyspie Al Marjan w Ras Al Khaimah do 2026 roku o 350 pokojów. Umowa między Marriott International i Three Musketeers Hospitality, deweloperem z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, wprowadzającą Le Méridien Hotels & Resorts do emiratu Ras Al Khaimah, została podpisana.
 
Usytuowany przy plaży Le Méridien Al Marjan Island Resort & Spa będzie oferować 350 pokojów z widokiem na morze. W planach nowego obiektu znajdzie się siedem lokali gastronomicznych oraz szereg obiektów rekreacyjnych, w tym centrum fitness, basen, spa i klub dla dzieci. Obiekt będzie odzwierciedlał ducha Le Meridien polegającego na delektowaniu się życiem i będzie zawierał autorskie programy, takie jak Le Meridien Hub – nowoczesną wersję tradycyjnego hotelowego lobby.

– Jesteśmy zachwyceni, że Marriott International zaoferuje naszym mieszkańcom i gościom na wyspie Al Marjan wyjątkowe doświadczenia w Le Méridien Hotels & Resorts. Nowy hotel w naturalny sposób wpasuje się w wyspę Al Marjan, która stale powiększa swoją ofertę hotelową i wzbogaca swoją atrakcyjność jako miejsce inwestycji i stylu życia – powiedził Abdulla Abdouli, dyrektor generalny firmy Marjan.
 
 – Le Méridien Al Marjan Island Resort & Spa będzie pierwszym hotelem Marriott International typu greenfield w emiracie Ras Al Khaimah, który zapewni ciszę, spokój i komfort.  Jesteśmy podekscytowani współpracą z Marriott International w tworzeniu hotelu, który zaoferuje nowoczesne udogodnienia dla gości. Widzimy duże możliwości rozwoju w szybko rozwijającym się sektorze turystycznym emiratu Ras Al Khaimah, a oferta, z której słynie europejska marka, spełni oczekiwania gości poszukujących przygód i wypoczynku na wyspie Al Marjan – powiedział Ajay Kumar Halwasiya, dyrektor zarządzający Three Musketeers Hospitality.
 
– Cieszymy się ze współpracy z Three Musketeers Hospitality w zakresie realizacji projektu Le Méridien, atrakcyjnych przestrzeni i autorskiego programu na wyspie Al Marjan — powiedział Saahil Lalit, wiceprezes ds. rozwoju Marriott International na Bliskim Wschodzie. – Ras Al Khaimah rozwija się i jest poszukiwanym miejscem wypoczynku, a dzięki nadchodzącym projektom wesprzemy rozwój sektora turystycznego w tym emiracie.
 
Po przyjęciu 1,13 miliona gości w 2022 roku, co stanowi 16-procentowy wzrost liczby przyjazdów turystów w porównaniu z rokiem poprzednim, Ras Al Khaimah przygotowuje się na ogromny wzrost w sektorach hotelarstwa i turystyki. Wnioski z badań firmy Colliers wskazują, że dzięki perspektywie wzrostu popytu i ożywienia po pandemii Covid-19 działki przy plaży na wyspie Al Marjan stwarzają nowe możliwości rozwoju hoteli w Ras Al Khaimah, z wysokimi potencjalnymi zwrotami na kapitale dla inwestorów.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl