Jak zwiększyć skuteczność działu sprzedaży?

Apartament Prezydencki, Hotel Marriott Warszawa
Na zdjęciu: Apartament Prezydencki, Hotel Marriott Warszawa

W świecie, w którym granica między tym co realne, a tym co wirtualne zaciera się coraz bardziej, działy sprzedaży potrzebują nowych, cyfrowych narzędzi wspierających ich pracę. Świadome i przemyślane zastosowanie profesjonalnego spaceru wirtualnego może być elementem skutecznej strategii sprzedażowej. Profesjonalne narzędzia prezentacji obiektu pozwalają efektywniej sprzedawać usługi w hotelach, centrach konferencyjnych, restauracjach, obiektach fitness i wielu innych.
 
Dobrze przygotowana prezentacja wirtualna zapewnia wiarygodność oraz łatwy i szybki dostęp do wszystkich elementów prezentowanej przestrzeni. Firma Skan360 wykonuje spacery poszerzone o szereg unikalnych funkcjonalności pomocnych w codziennej pracy działów handlowych. Dzięki naszym realizacjom możliwe jest poprowadzenie spotkania z klientem w formule online, tak samo skutecznie, jak w rzeczywistości. Technologia Skan360 umożliwia zdigitalizowanie zarówno wnętrz, jak i zewnętrznych stref obiektu, a to wszystko w najwyższej jakości i w sposób niezwykle realistyczny.


Na zdjęciu: Hotel Airport Okęcie Warszawa

Wirtualna prezentacja od Skan360 to nie tylko płynny i intuicyjnie nawigowany wirtualny spacer. To też technologia obsługiwana przez dowolną przeglądarkę oraz gogle VR. Spacer wzbogacony jest o trójwymiarowe plany obiektu, możliwość wymiarowania i tagowania przestrzeni oraz wiele innych funkcji. Dzięki temu można uzupełnić prezentację sprzedażową o dokładnie te informacje, z którymi klient powinien się zapoznać.


Na zdjęciu: Hotel Sheraton Poznań

Wirtualna prezentacja pozwala oprowadzić klienta po obiekcie sprawnie i według własnego scenariusza, a co najważniejsze zrobić to w każdych warunkach. Fizyczna obecność klienta w hotelu lub restauracji nie jest już konieczna. Po spotkaniu, spacer może stać się częścią oferty, która pomoże promować Państwa propozycję wewnątrz organizacji klienta. Będzie stanowić doskonały materiał pozwalający na podjęcie decyzji, eliminując ryzyko związane z wiarygodnością i rzeczywistym wyglądem pomieszczeń. Spacer wirtualny może być też zaimplementowany na stronie internetowej lub dystrybuowany za pomocą innych kanałów elektronicznych.
 
Na zdjęciu: Double Tree by Hilton Hotel & Conference Center Warsaw

Klasyczne plany i zdjęcia nie rozwieją wszystkich wątpliwości klientów. Niezależnie czy głównym elementem sprzedaży są sale konferencyjne, czy inne części, jak restauracje, fitness, spa czy może zewnętrzny park, ogród, to profesjonalny spacer wraz z dodatkowymi elementami będzie zdecydowanie lepszym wyborem.  

Na zdjęciu: AC Hotel by Marriott Wrocław

Niniejszy artykuł opisuje jedynie fragment możliwości technologii stosowanej przez firmę Skan360, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu i umówienia się na niezobowiązującą prezentację naszej oferty.
Na zdjęciu: Sheraton Sopot Hotel

Wszystkie zdjęcia zaprezentowane w artkule pochodzą z naszych dotychczasowych realizacji.

Skan360
kontakt@skan360.pl
M: +48 669 613 877

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl