ICE Kraków nagrodzone w Meetings Star Award

Centrum Kongresowe ICE Kraków kolejny rok z rzędu zostało docenione Meetings Star Award. Tegoroczne wyróżnienie w postaci drugiego miejsca spośród 40 obiektów w całej Europie to dobra klamra podsumowująca 10. rok działalności ICE Kraków. W ostatnich dwóch latach obiekt zdobywał w konkursie pierwszą nagrodę.
 
–  Każda nagroda, która docenia obiekt i pracę wszystkich ludzi zaangażowanych w jego obsługę cieszy. Ale tym razem wyróżnienie ma dla nas szczególne znaczenie. ICE Kraków wchodzi w dziesiąty rok funkcjonowania jako punkt odniesienia dla innych tego typu obiektów zarówno w Polsce, jak i Europie. W tym czasie ICE Kraków stało się nie tylko europejskim liderem w organizacji kongresów i wydarzeń kulturalnych, ale również miejscem spotkań najważniejszych osobistości, artystów i ekspertów zarówno z Polski, jak i zza granicy. Wyróżnienie Meeting Star Award traktuję jako piękną klamrę spinającą dekadę pełną sukcesów – podkreśla Izabela Błaszczyk, prezeska Kraków5020, operatora ICE Kraków.

Centrum Kongresowe ICE Kraków to wielofunkcyjny obiekt zlokalizowany w sercu Krakowa. Określany mianem biznesowej i kulturalnej wizytówki miasta działa nieprzerwanie od 2014 roku. ICE Kraków był wielokrotnie nagradzany w branżowych konkursach. W ciągu swojej działalności zdobył m.in. takie wyróżnienia jak Meetings Star Award (2015 i 2016), A’Design Award (2015), The Plan Award (2015), Gold Meetings Star (2019, 2020, 2021) i MP Power Award (2014, 2017, 2020, 2021), ICCA Best Marketing Award (2021). W lutym ubiegłego roku ICE Kraków zdobyło również 1. miejsce za najlepiej zarządzane Centrum Kongresowe w Europie Środkowo-Wschodniej w konkursie Meetings Star Awards. Obchodzący w tym roku 10. urodziny obiekt od początku działalności gościł 1100 wydarzeń, w których uczestniczyło ponad 1,5 mln osób. Od września 2022 r. operatorem ICE Kraków jest spółka Kraków5020.

Pośród 11 finalistów w tegorocznym konkursie Meetings Star Award znalazły się dwa obiekty z Polski. Oprócz ICE Kraków doceniono także centrum w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Zobacz też: Centrum Kongresowe ICE Kraków w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl