Góry możliwości biznesowych. Zorganizuj event w Szklarskiej Porębie. Platinum Mountain Hotel & SPA

Karkonosze to jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce. Szklarska Poręba, stolica gór Karkonoskich, to nie tylko topowy wybór wśród turystów. Mnogość atrakcji turystycznych sprawia, że staje się chętnie wybieranym miejscem spotkań i integracji. Piękne górskie szlaki, trasy rowerowe, wodospady i schroniska dają wiele możliwości organizacji form integracji, które dla organizatorów konferencji będą doskonałym uzupełnieniem eventu.
 
Platinum Mountain Hotel & SPA, 5-gwiazdkowy hotel w Szklarskiej Porębie, położony w otulinie dwóch malowniczych pasm górskich: Karkonoszy i Gór Izerskich, jest atrakcyjną destynacją dla biznesu. Idealna lokalizacja rozwija wachlarz możliwości do zaplanowania ciekawej integracji w okolicy. Pomysłów na integrację w Platinum Mountain Hotel & SPA również nie brakuje: kolacja grillowa dla gości wydarzenia, ognisko na terenie zielonym hotelu, na skraju lasu, warsztaty kulinarne z szefem kuchni, wine tasting – to niektóre propozycje gastronomiczne w ofercie biznesowej Platinum Mountain Hotel &SPA. Rytuały saunowe i zabiegi pielęgnacyjne SPA, po zorganizowanej wycieczce rowerowej lub wyprawie do schroniska z przewodnikiem, będzie wyjątkową formą odpoczynku i regeneracji uczestników. Bardziej aktywne propozycje integracji jak off road czy spływ kajakowy hotel organizuje we współpracy ze swoimi partnerami, bez angażowania czasu organizatora eventu, który może skupić się w pełni na swoim wydarzeniu. W ofercie biznesowej Platinum Mountain Hotel & SPA znajdują się także wieczory tematyczne oraz dopasowane pod klienta MICE gry terenowe, co wyróżnia ofertę hotelu na tle innych obiektów w Szklarskiej Porębie.
147 pokoi hotelowych w standardzie 5* oraz 330 apartamentów Platinum a także kameralna przestrzeń tylko dla dorosłych 12+ Platinum Adults z portfolio 55 apartamentów gwarantuje szerokie rozwiązania zakwaterowania gości biznesowych, według indywidualnych preferencji organizatorów.
 
Uniwersalna przestrzeń
Jednym z ważnych atutów Platinum Mountain Hotel & Spa jest wielofunkcyjna przestrzeń konferencyjno-eventowa, w której bez problemu można zorganizować każdy rodzaj eventu czy to o charakterze stricte szkoleniowym: konferencja, warsztaty, prelekcje, czy też w formule uroczystej kolacji, bankietu, gali. Uzupełnieniem wydarzenia będzie szeroka oferta gastronomiczna hotelu, która spełni oczekiwania każdego organizatora. Bez względu na wielkość eventu, Platinum Mountain Hotel & SPA jest w stanie dostosować swoje możliwości do potrzeb wydarzenia. Sala Ametyst (310 m2) w systemie modułowym pozwala na zorganizowanie konferencji czy kolacji bankietowych do 150 osób. Hotel dysponuje także pawilonem konferencyjnym o powierzchni 290 m2, który idealnie się sprawdza na biznesowe lunche z widokiem na las, a po połączeniu z salą Ametyst, zwiększa jej powierzchnię do łącznej przestrzeni ponad 600 m2. W ofercie MICE znajduje się również sala Multifunkcyjna (89 m2), dedykowana szkoleniom i warsztatom, która może pomieścić w układzie teatralnym 70 osób. W portfolio MICE znajduje się także sala Kameralna (35 m2) w formie boardroomu z nowoczesnym sprzętem AV dla 20 osób na spotkania zarządu. Platinum Mountain Hotel & SPA ma możliwość zorganizowania na swoim parkingu dodatkowej hali eventowej o powierzchni nawet 1200 m2. Sprawdź naszą przestrzeń eventową.
 
Nowe inwestycje 2024
Hotel dysponuje szeroką infrastrukturą rekreacyjną dla gości, w tym kompleksem basenów ze strefą saun, siłownią, 3 restauracjami à la carte z kuchnią regionalną, włoską i grecką, a także lobby barem, strefą SPA oraz wypożyczalnią nart i rowerów na miejscu, co daje ciekawe propozycje na zaplanowanie czasu „po godzinach”. Rok 2024 rok otworzył plany na realizację kolejnej inwestycji MICE w Platinum Mountain Hotel & SPA. Już w I połowie roku hotel będzie dysponował nową przestrzenią konferencyjną o powierzchni 110 m2.
Każdy klient biznesowy może liczyć na bardzo sprecyzowaną, indywidualnie przygotowaną ofertę przez nasz zespół MICE, który dopasuje ją do potrzeb organizatora eventu zarówno pod kątem propozycji formy zakwaterowania, przestrzeni eventowej oraz szerokiej oferty integracyjnej.
 
Zapraszamy do kontaktu:
Telefon: +48 888 660 000, +48 662 660 660
E-mail: MICE@PLATINUM-MOUNTAIN.PL
www.platinum-mountain.pl

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl