Aqua Resort w Międzyzdrojach rozbudowuje ofertę

W przyszłym sezonie inauguracja jednego z największych centrów eventowo-konferencyjnych nad Bałtykiem

Aqua Resort w Międzyzdrojach, wraz z budową jednego z największych na wybrzeżu Aquaparków, rozbudowuje również centrum konferencyjne, które pomieści nawet 3000 osób. Pierwszych gości nowe centrum podejmie już jesienią 2025 r. To doskonały adres na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe.
 
Team building w obiekcie nagrodzonym przez Travelist
Jednak nie ma konieczności czekania do roku 2025, by przekonać się, jak wysoki jest standard organizowanych w Bel Mare & Aqua Resort konferencji czy eventów. Potencjał tego obiektu dostrzegł i docenił Travelist, nagradzając Bel Mare & Aqua Resort tytułem Najlepszego Resortu w Polsce.
Obecnie, oprócz ponad 3000 miejsc noclegowych w pokojach klasy premium o powierzchni co najmniej 27 m² – Bel Mare & Aqua Resort oferuje przestrzeń konferencyjno-bankietową, która zajmuje łącznie ponad 1500 m² (w tym sala bankietowa o powierzchni 700 m² oraz konferencyjna o powierzchni 300 m² z możliwością całkowitego zaciemnienia).
 
Obiekt oferuje wyposażenie audiowizualne oraz zaawansowane usługi multimedialne (video- i telekonferencje, WiFi). Centrum zapewnia kompleksową obsługę cateringową oraz miejsca parkingowe. Oprócz tej standardowej oferty, goście mogą liczyć na atrakcje:

 • dwupoziomową strefę gier Game Port
 • pole do minigolfa, miejsce na grilla, ognisko
 • przestrzeń do rozstawienia eventowej hali namiotowej
 • stanowiska do turniejów gamingowych
 • prywatny food truck market
 • strefę wodną i prywatną plażę, na której może bawić się łącznie 400 osób (możliwe jest również zorganizowanie piana party)
 • warsztaty kulinarne na plaży
 • rejsy statkiem
 • silent disco.

W skład kompleksu wchodzą także strefy zielone, w tym patio na 500 osób. Obiekt współpracuje z oddalonym o 10 minut stadionem miejskim, doskonałym do przeprowadzenia integracji sportowych nawet dla 1000 osób.
 
Największe centrum konferencyjno-rozrywkowe w Zachodniopomorskim
Budowane centrum konferencyjne, będące częścią najwyższych kondygnacji aquaparku zajmie powierzchnię ponad 3000 metrów kwadratowych. W jego skład wejdzie sala główna Baltica z oranżerią o łącznej powierzchni 1000 m² wysoka na 5,20 m bez słupów (z możliwością podziału na 6 mniejszych sal) która zostanie połączona tarasem z widokiem na Woliński Park Narodowy (którego powierzchnia zajmie kolejne 500 m²). Sala Baltica pomieści nawet 1000 osób, a jej otwarcie planowane jest na czerwiec 2025 – przyjmowane są już rezerwacje na najlepsze terminy.
 
Na piętrze konferencyjnym dostępna będzie także sala restauracyjna o powierzchni 570 m², a kondygnację wyżej strefa business chill o powierzchni 400 m².
Co interesujące, na dachu obiektu umiejscowiona będzie scena i lounge bar z możliwością organizacji eventów dla 300 osób.

Sam aquapark wraz z centrum konferencyjnym w Bel Mare & Aqua Resort w Międzyzdrojach będzie obiektem wielofunkcyjnym – powstaną następujące strefy:

 • strefa rekreacji wodnej (basen, wodny plac zabaw, jacuzzi, kompleks ponad 500 metrów zjeżdżalni wodnych), z basenami zewnętrznymi
 • strefa rehabilitacji i body shaping (drenaż limfatyczny, kriopoliza, hydromasaż, tlenoterapia), odnowy biologicznej SPA & Wellness 
 • siłownia i fitness
 • strefa usługowo-restauracyjna (bary i lekkie przekąski oferowane będą także w strefie basenowej)
 • centrum konferencyjne o powierzchni blisko 1500 m², w którym będą m.in. multifunkcjonalne sale wysokości 5,5 m
 • Top bar z tarasem widokowym na dachu
 • mini galeria handlowa. 

„Cieszę się, że coraz więcej klientów dostrzega ogromny potencjał w urokliwych Międzyzdrojach i wielu decyduje się na organizację wydarzeń nad polskim morzem. Jesteśmy przekonani, że dzięki otwarciu nowego centrum biznesowego wraz z aquaparkiem, zaoferujemy nową jakość i formę dla organizacji efektywnych i – dodajmy – niezapomnianych spotkań, konferencji i szkoleń dla klientów z całej Polski i zagranicy” – zapewnił Kamil Maciąg, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Bel Mare & Aqua Resort.

Dla Czytelników portalu MeetingPlanner.pl Bel Mare & Aqua Resort oferuje promocję – we wrześniu i październiku sala za 1 zł, oraz 15% rabatu na pokoje dla grup w przebywających w trakcie tygodnia.
 
Zapytania przyjmują:
Paulina Czerwińska +48 537 130 894, p.czerwinska@belmareresort.pl
Ewa Nozdryn-Płotnicka +48 604 051 354, e.plotnicka@belmareresort.pl
Patryk Smentek +48 500 081 726, p.smentek@belmareresort.pl

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl