Grand Hotel w Łodzi otworzy nową przestrzeń

Trwają prace nad przygotowaniem nowej przestrzeni eventowej, a docelowo drugiej restauracji, w Grand Hotelu w Łodzi. Otwarcie nowej przestrzeni planowane jest na początek 2026 roku.

Na ostatnim piętrze hotelu planowane jest otwarcie zupełnie nowej przestrzeni o powierzchni prawie 500 m². To miejsce nigdy nie było dostępne dla gości Grand Hotelu przez wszystkie lata funkcjonowania obiektu. 

– Zabytkowe poddasze ma dwuspadowy dach oraz odsłoniętą drewnianą konstrukcję szkieletową. Dodatkowo mamy bezpośrednie wyjście na taras z widokiem na panoramę Łodzi. Taras to nasz dodatkowy atut – komentuje Angelika Ziemianin-Jarnot, dyrektor Grand Hotelu – unikalna przestrzeń o powierzchni ponad 200 m² z panoramicznym widokiem na Nowe Centrum Łodzi. Uważam, że będzie to idealna przestrzeń na firmowe eventy wymagające specjalnej oprawy, zaskakujące gości. Cieszy nas, że w Łodzi odbywa się coraz więcej wydarzeń, które wymagają wyjątkowej lokalizacji i odpowiedniego serwisu – dodaje.

Zagospodarowany taras zaskakuje kasztanowcem, który rośnie na dachu w otoczeniu lawendy. Goście będą obsługiwani z dwóch barów – jeden znajduje się wewnątrz a drugi w oszklonej części tarasu.

Grand Hotel to siódmy obiekt należący do Grupy Likus Hotele i Restauracje posiadającej w swoim portfolio zabytkowe, luksusowe hotele w centrach miast – hotel Warszawa, hotele Monopol w Katowicach i Wrocławiu, Pod Różą, Copernicus i Stary w Krakowie. Grand Hotel to jedyny 5-gwiazdkowy hotel w Łodzi.

Zobacz Grand Hotel Łódź w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour©
MP MICE & More©
MP Impact©
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl