25.06.2021 rusza SZUMY PARK Hotel w sercu Roztocza

Wyobraź sobie niedzielny spacer do lasu z Twoją doskonale zgraną rodziną. Las szumi tak miło, że Wasze rozmowy powoli cichną. Na nadgarstkach ani w kieszeniach nie macie żadnych urządzeń, które mogłyby odmierzyć 10 tys. kroków. Nie nakładacie na siebie takich limitów. Normalnie podczas takiego spaceru opowiedzielibyście sobie mnóstwo żartów, spieralibyście się, czy zając, który przebiegł Wam drogę, był szary czy rudy i dokąd tupta nocą̨ jeż.:)

Tymczasem Waszą radość́ budzą̨ przede wszystkim dźwięki. Woda spadająca z mini-wodospadów, „Szumów” jest Waszą muzyką.
Wchodzicie na wzgórze, na którym stoi opuszczony budynek. Podchodzicie bliżej, bo jest w nim coś wciągającego. Mówi do Was, śpiewa szeptem, gra – odbijając tę muzykę̨, która towarzyszyła Wam w całej wędrówce – SZUMI.  
Wkrótce zachwyci też innych. Wkrótce będzie tu hotel – tak narodził się nasz koncept.

SZUMY PARK Hotel w Suścu, w samym sercu Roztocza zamierza przyjąć pierwszych Gości 25.06.2021, czyli dokładnie w pierwszy dzień wakacji.
W tym momencie z pewnością zadajesz sobie pytanie, co można robić w Suścu, oddalonym ok. 15 km od Tomaszowa Lubelskiego i nie dalej niż 40 km od przejścia granicznego z Ukrainą w Hrebennem? Ewentualnie „what’s in it for me?” – czyli co konkretnie Ty możesz znaleźć u nas dla siebie?
Jesteśmy przekonani, że krótka gra w skojarzenia pomoże Ci nie tylko szybko znaleźć odpowiedź na to pytanie. Wierzymy, że już za chwilę dołączysz do Gości, którzy od pierwszych chwil po otwarciu dostępności na sezon wakacyjny, trzymają już w dłoniach potwierdzenia rezerwacji na ponad 20% pokoi w SZUMY PARK Hotel i czekają z niecierpliwością na otwarcie naszych „drzwi do lasu”.  

Zacznijmy od pierwszych trzech, dla tych co potrzebują oddechu: Roztoczański Park Narodowy, Rezerwat przyrody „Nad Tanwią” i Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej. Jeżeli przez ostatnie kilkanaście miesięcy Twoje życie skupione było wokół ekranu komputera i niezliczonej liczby spotkań video – doskonale wiemy, że właśnie teraz Twoje serce zaczęło szybciej bić, zaczynasz czuć przyjemne łaskotanie w brzuchu, a na rękach pojawiła się gęsia skórka. To tak, jakby na Twojej twarzy wylądowały właśnie lodowate krople, prosto z „Jelonka”, największego i najpopularniejszego z wodospadów na Tanwi, tzw. „Szumów”. Wszystko z Tobą w porządku, na nas działa to dokładnie tak samo:)     

Dla poszukiwaczy wyzwań: spływy kajakowe, biegi przeszkodowe takie jak Ultra Roztocze i Zimowe Roztocze z serii Tour De Zbój. No i oczywiście #morsowanie. Ten znacznik pobił ostatnio rekordy popularności. Naszym zdaniem czas podwyższyć poziom i zaliczyć zimowe kąpiele przy wszystkich 24 najpopularniejszych wodospadach.

Dla kreatywnych przedsiębiorców i organizatorów spotkań: na pieńku przy rzece, na mchu między drzewami, przy stoliku na tarasie, na leżaku i w hamaku – dla nas każde miejsce, w którym tworzysz, jest tak samo dobre, by w niezauważony sposób dostarczyć Ci wszystkiego, czego potrzebujesz.
Dla Twoich Gości przygotowaliśmy salę konferencyjną o powierzchni 120 m2, którą możemy podzielić na dwie mniejsze, energetyzujące menu i przerwy kawowe oparte w pełni o lokalne produkty i całą paletę aktywności outdoorowych. W przygotowaniu koncepcji SZUMNYCH spotkań biznesowych wpiera nas Miłosz Stanisławski z HotelMania – Laureat MP Power Awards w kategorii Dostawca Venue.
Chcemy żebyś o naszej wartości przekonał się na własnych doświadczeniach, dlatego dla zwycięzców MP Power Awards – Kreatywny Roku Branży Eventowej i Młody Kreatywny Branży Eventowej przygotowaliśmy zaproszenia. Trzymamy kciuki i już nie możemy się Ciebie doczekać.                

Więcej skojarzeń?
- W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie i Szczebrzeszyn z tego słynie;
- Sami Swoi, czyli Pomnik Kargula i Pawlaka;
- lubelskie cebulaki, cydr, forszmak i wiele innych, które między innymi znajdziecie w naszej restauracji Leśna 4.   
Znajdź kolejne, wyślij do nas propozycje lub oznacz nas @szumyparkhotel na swoich zdjęciach z Roztocza w mediach społecznościowych. Kto wie, może zaprosimy Cię na kilka dni relaksu w lesie.

Spiesz się z rezerwacją, mamy zaledwie:
- 32 pokoje – wszystkie z balkonem lub tarasem i całkowicie przeszkloną ścianą;
- 1 salę konferencyjną dla max 120 osób (dzielona na 2 równe po 60 m2);
- 1 restaurację „Leśna 4” z tarasem i 1 bar;
- Leśne SPA z panoramiczną sauną i jacuzzi;
- Parking dla 40 samochodów (z miejscami dla samochodów elektrycznych);
- Własny las:)

Więcej informacji i rezerwacja: https://www.szumypark.pl/;
Media społecznościowe: facebook.com/szumyparkhotel / instagram.com/szumyparkhotel/
Kontakt: Natalia Kopytko – Rooms Division & Sales Manager,  +48 889 788 722, biuro@szumypark.pl

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt