Kolejny obiekt w ofercie Focus Hotels

Sieć Focus Hotels SA, spółka należąca do Grupy Kapitałowej Immobile SA, podpisała piętnastoletnią umowę dzierżawy obiektu, który znajduje się 8 km od centrum Lublina, działającego dotychczas pod marką In Between. Pierwszego grudnia nastąpi otwarcie Focus Premium Lublin Conference & Spa.

Focus Hotel Premium Lublin Conference & Spa to drugi obiekt sieci, który będzie funkcjonował w województwie lubelskim. Obiekt dołącza do grona hoteli 4-gwiazdkowych, do którego należą hotele w Sopocie, Gdańsku, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Lublinie, Szczecinie i Elblągu. Do dyspozycji gości oddanych zostaje 87 pokojów, centrum konferencyjne o powierzchni 1350 mkw., na które składa się osiem sal, restauracja, bar, strefa Wody & Saun, hotelowy klub oraz podziemny garaż. Obiekt będzie trzynastym hotelem sieci.

– Otwarcie kolejnego hotelu to ogromny sukces sieci Focus Hotels. Nasz model biznesowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co przekłada się na kolejne umowy dzierżawy z nowymi inwestorami. Cieszy nas również fakt otwarcia drugiego obiektu w województwie lubelskim, szczególnie, że posiada on jedno z większych centrów konferencyjnych w Lublinie. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, by nowy hotel w Lublinie spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Nowy hotel, tak jak pozostałe hotele sieci Focus, oferował będzie szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp kącika biznesowego z drukarką. Hotelowi goście będą mogli bezpłatnie skorzystać z sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci.

Sieć Focus Hotels tworzy obecnie 12 hoteli w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu, Sopocie, Elblągu, Szczecinie oraz Lublinie (z czego sześć działa pod marką Focus Premium i jeden pod marką Grand), a kolejne trzy obiekty (Warszawa, Stargard, Bydgoszcz) są w trakcie budowy.
Właścicielem spółki Focus Hotels SA jest Grupa Kapitałowa Immobile SA, która notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2007 r.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt