The Emporium Plovdiv – MGallery otwarty

Należąca do Accor butikowa marka hoteli premium oficjalnie otworzyła drzwi pierwszego obiektu w bułgarskim Płowdiwie. Pięciogwiazdkowy The Emporium Plovdiv – MGallery oferuje 61 pokojów.

Pięciogwiazdkowy hotel położony w odległości krótkiego spaceru od głównych turystycznych i archeologicznych atrakcji Płowdiwu, oferuje 61 designerskich pokojów, w tym 12 apartamentów, cztery kameralne sale konferencyjne (największa w ustawieniu teatralnym pomieści 65 osób) oraz restaurację i champagne & cocktail bar. Wnętrze The Emporium Plovdiv – MGallery nawiązuje do antycznego Forum. Antyczne motywy mają jednak nowoczesną interpretacje. Mosiężne akcenty, sztukaterie, eleganckie złote lampy, naturalne drewno, obrazy na tle powściągliwego minimalizmu to tylko niektóre z elementów designu nowego obiektu. Hotel zaprojektował zespół Sundukovy Sisters S+S, jednej z najszybciej rozwijających się i kreatywnych pracowni architektonicznych w branży hotelarskiej oraz zdobywcy tytułu Designers of the Year 2018 przyznanego przez The Gold Key Awards w Nowym Jorku.

– Otwarcie tego niezwykłego hotelu to początek pięknej przygody tworzenia niezapomnianych chwil dla naszych gości przyjeżdżających do Płowdiwu z całego świata. Wyjątkowa atmosfera butikowej marki MGallery wznosząca gościnność na wyższy poziom zachęca wszystkich do wypoczynku oraz podziwiania jednych z najstarszych, złotych skarbów regionu. To wszystko pozwala tworzyć wspomnienia, które na zawsze zostają w pamięci – podkreśla Paweł Pańczak, dyrektor hotelu The Emporium Plovdiv – MGallery.

– Płowdiw jest drugim co do wielkości miastem w Bułgarii i jesteśmy podekscytowani, że możemy zagwarantować turystom niezapomniane doświadczenia, dzięki zachowaniu oryginalnych elementów budynku z wielką dbałością o dziedzictwo. Kultowy i dogodnie zlokalizowany The Emporium Plovdiv MGallery to idealne miejsce do odkrywania historii i przyszłości zarówno malowniczego miasta, jak i samego obiektu – dodaje Boyko Kachulev, inwestor hotelu.

MGallery wprowadza technologie, aby poprawić wrażenia z pobytu gości dzięki koncepcji Smart Rooms. Umożliwia ona na pełny wachlarz spersonalizowanych opcji, które pozwalają zarządzać indywidualnymi scenariuszami dopasowanymi do nastroju i potrzeb każdego gościa. Uwzględniają one m.in. dostosowanie światła w pokoju, ustawienia atmosfery, zasłon i sterowanie funkcjami audiowizualnymi.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl