Poznańska Andresia zmienia się w Radisson Individuals

Radisson Hotel Group ogłasza otwarcie Andersia Hotel & Spa Poznań, jako Radisson Individuals, zaznaczając tym samym debiut tej marki w Polsce. Aktualne portfolio Grupy w Polsce składa się z 17 działających hoteli, a kolejne otwarcia planowane są już w kolejnych miesiącach, by docelowo zwiększyć je do 23 hoteli z ponad 5200 pokojami.

„Andersia Hotel & Spa Poznań, a member of Radisson Individuals” znajduje się na jednym z głównych placów miasta, Placu Andersa i jest łatwo dostępny z lotniska, jak i głównych węzłów komunikacyjnych. Goście hotelowi mają szybki i łatwy dostęp do głównych atrakcji Poznania, w tym Starego Rynku i zabytkowego, największego parku w mieście – Cytadeli, kościoła parafialnego św. Stanisława i centrum handlowego Stary Browar. Od Międzynarodowych Targów Poznańskich Andersię dzieli 15-minutowy spacer.

Hotel oferuje 172 pokoje, od pokojó typu premium po apartamenty typu superior z panoramicznym widokiem na miasto. Architektura i wystrój hotelu to równowaga współczesnego stylu z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, marmur i szkło, które połączone są z eleganckimi elementami wyposażenia czy przemyślanym oświetleniem. Hotel zajmuje dziewięć pięter 19-piętrowego wieżowca, który jest jedną z wizytówek miasta i miejscem organizacji wydarzeń.

Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals, oferuje 1800 m2 powierzchni konferencyjnej z 10 salami przystosowanymi do organizacji wydarzeń biznesowych do 800 osób, a także prywatnych sal konferencyjnych na mniejsze spotkania i szkolenia. Restauracja Flavoria serwuje śniadania i jest otwarta w godzinach popołudniowych oraz wieczornych, serwując tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej. Zaplecze rekreacyjne obejmuje centrum fitness, a także Harmonia Wellness Club & Pool z basenem, jacuzzi, sanarium i sauną fińską z naturalnego drewna.

– Cieszę się, że mogę być częścią tej niesamowitej transformacji hotelu Andersia. Andersia Hotel & Spa to wyjątkowy obiekt o dużym potencjale do rozwoju i zapraszania gości do odkrywania Poznania, zarówno w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych. Mamy silny, proaktywny zespół, który zadba o to, aby każda spędzona tu chwila miała znaczenie – mówi Przemysław Konieczyński, general manager, Andersia Hotel & Spa. Poznań.

Andersia Hotel & Spa Poznań jako członek Radisson Individuals wdraża program Radisson Hotels Safety Protocol. Szczegółowe protokoły czystości i dezynfekcji zostały opracowane we współpracy z SGS, międzynarodową firmą zajmującą się inspekcją, weryfikacją, testowaniem oraz certyfikacją i mają na celu zapewnienie gościom bezpieczeństwa i spokoju od momentu zameldowania do wymeldowania. Protokół bezpieczeństwa jest integralną częścią programu bezpieczeństwa i ochrony Radisson Hotel Group.

Zobacz też: Radisson Hotel Group obchodzi 20-lecie Radisson Collection Hotel Warsaw i zapowiada dalszą ekspansję w Polsce >>>
Zobacz też: Przemysław Konieczyński zarządza hotelem Andersia >>>

Zobacz Andersia Hotel & Spa Poznań w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl