Chillout Zone, czyli laboratorium eventowe w Elektrowni Powiśle

Elektrownia Powiśle #premiery: Chillout Zone
Na zdjęciu: Elektrownia Powiśle #premiery: Chillout Zone

Nowo otwarta kameralna przestrzeń w nowoczesnej części kompleksu Elektrowni Powiśle jest wyrazem stylu „nowej przytulności”, który sprawdza się nie tylko w urządzaniu naszych domów, ale także miejsc spotkań. Apartamentowy i biblioteczny zarazem Chillout Zone, to miejsce gotowe do organizacji wydarzenia, ale w jedynym w swoim rodzaju niepowtarzalnym stylu i oprawie. Dlaczego?
 
– Chillout Zone to „oczko w głowie” naszej eventowej oferty, swego rodzaju laboratorium eventowe, które ciągle rozwijamy. Wkładamy wiele pracy, aby przestrzeń ta sprostała oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują kameralnej powierzchni konferencyjno-spotkaniowej – mówi z uśmiechem mówi Jacek Sikorski, Business Development Manager – Events, Conferences and Corporate Partnerships w Elektrowni Powiśle. – To miejsce, które ma niepowtarzalną atmosferę i gotowe designerskie rozwiązania do wykorzystania w aranżacji eventu, nadając mu od razu określony i oczekiwany dziś przez uczestników spotkań styl – czują się tu po prostu dobrze. Organizator wydarzanie odnajdzie w Chillout Zone kreatywną przestrzeń, a jednocześnie wszystko jest na miejscu meble, scena, nagłośnienie, zaplecze cateringowe – gotowe do realizacji – podkreśla Jacek Sikorski.
 
Chillout Zone znajduje się w jednym z nowoczesnych budynków kompleksu, ale czerpie z wielu stylów, w tym postindustrialnego charakteru Elektrowni Powiśle. Wchodząc do tej przestrzeni, jedni poczują się jak w nowojorskim lofcie czy apartamencie, ale urządzonym w ciepłym, domowym klimacie, inni znajdą tu atmosferę londyńskiej biblioteki, z opcją zatopienia się w wygodny fotel, przeprowadzenia kameralnej dyskusji przy wspólnym stole czy przeprowadzenia i obejrzenia ciekawej prezentacji na kanapie. Dla innych na plan pierwszy wysunie się klubowy charakter Chillout Zone z kominkiem, niepowtarzalnymi detalami i kolekcjonerskimi elementami wystroju.
 
Chillout Zone wypełniają wygodne fotele i pufy, stoliki nawiązujące swoim projektem do historii Elektrowni, wspólne stoły, dające przytulne światło lampy, kolorowe, ciepłe dywany, otwarty kominek. Znajduje się tam przestrzeń kuchenna, z wysokim stołem i hokerami, która może również pełnić funkcję baru.
W przestrzeń Chillout Zone bardzo umiejętnie – bo nie zakłócając apartamentowego, przytulnego klimatu – wkomponowana jest scena z ekranem diodowym P2. W aranżacji miejsca wykorzystano dużo drewna, naturalne tkaniny i tworzywa, ciepłe kolory i ciepłe światło.
Do głównej części Chillout Zone prowadzi industrialny „przedpokój”, gdzie na ekranach mogą znajdować się zapowiedzi wydarzenia, które odbywa się w środku.
 
W efekcie można w Chillout Zone zorganizować różnego rodzaju wydarzenia, mając do dyspozycji wszystko, co jest potrzebne do ich aranżacji: meble, scenę, ekran, nagłośnienie, bar, zaplecze kuchenne i cateringowe. – Określamy tę przestrzeń jako „gotową do realizacji”, niewymagającą dużego wysiłku, długich montaży, kosztów wynajmu dodatkowego sprzętu czy dekoracji, a jednocześnie gwarantującą wyjątkowy efekt. Spotkanie, które odbywają się w tej przestrzeni robią wrażenie – zapewnia Jacek Sikorski.
 
Jakie spotkania można organizować w Chillout Zone? Miejsce sprawdzi się, goszcząc m.in. warsztaty, spotkania firmowe, konferencje prasowe, zebrania zarządów, premiery produktów, bankiety, koktajle. W jednej przestrzeni można połączyć na przykład część konferencyjną z integracją i networkingiem, prezentację produktu z warsztatami dotyczącymi jego praktycznego wykorzystania.
 
Kompleks Elektrowni Powiśle to postindustrialny obiekt, w którego skład wchodzą restauracje, trzy nowoczesne budynki biurowe klasy A, sklepy, luksusowe apartamenty, a wkrótce również i hotel.
 
Kompleks znajduje się w sercu Powiśla, w sąsiedztwie zabytkowych obiektów, Bulwarów Wiślanych i Starego Miasta.

Elektrownia Powiśle #premiery: Chillout Zone

Zapytaj o ofertę
Jacek Sikorski
M: +48 667 770 147
sikorski.jacek@whitestar-realestate.com

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl