Ważny element twojego firmowego wyjazdu – poznaj Elements w Świeradowie-Zdroju

Szukasz miejsca do organizacji konferencji, spotkania firmowego, warsztatów?

Odkryj nowy pięciogwiazdkowy Elements Hotel & Spa należący do Grupy Górskie Resorty, wyjątkowy obiekt dla klientów poszukujących konkretnych, specjalistycznych usług i wygodnego noclegu w urokliwej miejscowości uzdrowiskowej Świeradów-Zdrój.

 
Elements Hotel & Spa usytuowany jest w Górach Izerskich, nieopodal czeskiej i niemieckiej granicy oraz Karkonoszy, co czyni go doskonałym miejscem na połączenie biznesu i wypoczynku.
Położenie Hotelu w otulinie lasów, obok wielu szlaków turystycznych i rowerowych, niemal w bezpośrednim sąsiedztwie od ośrodka narciarskiego SKI & SUN z jedną z najnowocześniejszych kolei gondolowych w Polsce prowadzącą na Stóg Izrerski sprawia, że obiekt idealnie wpisuje się w trend bleisure.
Hotel kusi komfortem, ale też ciekawą infrastrukturą oraz otoczeniem, w którym nie sposób się nudzić.
 
Przestrzeń konferencyjno-bankietowa: sale konferencyjne pełne żywiołów

CALEUM: powierzchna 201 m2, wysokość 2,6 m, ustawienie: teatralne (100 os.), szkolne (56 os.), podkowa (60 os.), wspólne stoły (80 os.), bankietowe (80 os.). Wyposażenie: ekran i rzutnik multimedialny, nagłośnienie, flipchart, klimatyzacja.TERRA: powierzchna 128 m2, wysokość 2,6 m, ustawienie: teatralne (65 os.), szkolne (36 os.), podkowa (40 os.), wspólne stoły (60 os.), bankietowe (60 os.). Wyposażenie: ekran i rzutnik multimedialny, nagłośnienie, flipchart, klimatyzacja.COLLOQUIUM: wyposażenie: jeden stały stół konferencyjny dla 12 osób, telewizor 8 K, system do wideokonferencji typu soundbar.


 
Zakwaterowanie: Nabierz Mocy i Zbierz Myśli
Do zalet obiektu oprócz świetnej lokalizacji należą komfortowe, nowocześnie zaaranżowane i wyposażone pokoje oraz apartamenty cieszące oko pięknymi krajobrazami Gór Izerskich o każdej porze roku.
 291 pokoi i apartamentów dostępnych jest w kilku kategoriach, tak aby każdy Gość mógł znaleźć odpowiednie dla siebie wnętrze i wypocząć na własnych warunkach, spełniając potrzebę wygodnego azylu.
Zaspokajając Państwa indywidualne potrzeby, dedykowany opiekun dobierze odpowiednią konfigurację pokoi stosowną do Państwa potrzeb.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy: parking naziemny, garaż podziemny. W całym obiekcie jest dostęp do W-FI.

Gastronomia dla biznesu: Nakarm Swój Umysł
Zróżnicowane, wykwintne menu dostosowywane jest indywidualnie do wydarzenia/imprezy/konferencji/spotkania, z możliwością uwzględnienia indywidualnej diety, w tym, m.in.:

 • bogate śniadania przygotowywane ze świeżych, najwyższej jakości produktów;
 • urozmaicone, wyśmienite przerwy kawowe;
 • możliwość organizacji lunchu na świeżym powietrzu na tarasie;
 • menu piknikowe i grill na zewnątrz

Czas relaksu i odprężenia: Bilansujemy Wysiłek Umysłowy z Oddziaływaniem na Ciało i Duszę
Bogata oferta SENSUS SPA kojąca mocą aromatów i dotyku zapewnia ukojenie dla zmysłów i ciała.
Wodne źródła relaksu w naszej strefie AQUA IGNIS gwarantują odprężenie oraz pełnię sił witalnych

 • Basen rekreacyjny, wanna z hydromasażem, jacuzzi oraz basen zewnętrzny 
 • Kompleks saun z dobroczynną dawką ciepła: sauna fińska, rodzinna sauna fińska, łaźnia parowa, biosauna oraz sauna infrared

Siłownia COLLOSEUM – tu podnosimy poziom endorfin, co poprawia nasze samopoczucie i przekłada się na jakość funkcjonowania przez całą dobę
Dodatkowym atutem hotelu jest możliwość wypożyczenia rowerów, animacje, restauracja Elemens, Forum Bar oraz osobisty opiekun grupy.

Atrakcje okolicy

 • SKI & SUN OŚRODEK NARCIARSKI – tylko 0,3 km od Hotelu w tym jedna z najnowocześniejszych kolei gondolowych w Polsce
 • WIEŻA WIDOKOWA SKY WALK będąca największą wieżą widokową w Polsce, wznosząca się na wysokość 62 metrów, na której szczyt prowadzi ścieżka o długości 850 metrów
 • WIEŻA NA CZERNIAWSKIEJ KOPIE – Czerniawska Kopa to szczyt w Górach Izerskich mierzący 776 m n.p.m. Stoi na nim drewniana wieża widokowa, która stanowi świetny punkt obserwacyjny na sąsiednie pasma.
 • SCHRONISKO NA STOGU IZERSKIM – Stóg Izerski to szczyt w Górach Izerskich mierzący 1105 m n.p.m. Na górze znajduje się schronisko PTTK oraz bardzo popularna stacja narciarska.
 • CHATKA GÓRZYSTÓW – coś dla prawdziwych wędrowców - schronisko turystyczne mieszczące się na Hali Izerskiej, do którego prowadzą różne szlaki turystyczne.
 • ZAJĘCZNIK – jeden ze szczytów Wysokiego Grzbietu w Górach Izerskich. Jego nieduża wysokość (595 m n.p.m.) sprawia, że jest bardzo popularnym celem wycieczek pieszych, jak i rowerowych. Dotarcie piechotą na szczyt trwa około godziny, a czas umila stworzona przez Nadleśnictwo Świeradów ścieżka edukacyjno-przyrodnicza.
 • SINGLE TRACK to sieć doskonale przygotowanych i malowniczo położonych tras rowerowych o łącznej długości 80 kilometrów
 • HALA SPACEROWA najdłuższa na Dolnym Śląsku modrzewiowa Hala Spacerowa w Świeradowie Zdroju stanowi zabytek z XIX wieku
 • wiele innych

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania!
Grupom szkoleniowym i konferencyjnym każdorazowo przygotowujemy indywidualną ofertę pobytową, wraz z pakietem atrakcyjnych opcji dodatkowych.
Gwarantujemy doskonałe warunki oraz utrzymanie wysokiego poziomu na każdym etapie świadczonych usług.
 
Elements Hotel & Spa
 59-850 Świeradów-Zdrój
ul. Zakopiańska 20a
ALDONA LOREK
specjalista ds. sprzedaży
tel. 600 303 309
sprzedaz@elements-hotel.pl
GÓRSKIE RESORTY

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl