Nowe miejsce eventowe – w sercu warszawskiej Pragi debiutuje Bohema 2.8

Wojciech Mazolewski Quintet podczas eventu otwarcia Bohema 2.8, fot. Bartek Kuczkowski
Na zdjęciu: Wojciech Mazolewski Quintet podczas eventu otwarcia Bohema 2.8, fot. Bartek Kuczkowski

1 lutego odbyło się otwarcie nowego miejsca Bohema 2.8. Na inaugurację industrialnej przestrzeni przy ul. Szwedzkiej 28A przybyło kilkaset gości z branży reklamowej, eventowej i show-biznesu. Lokalizacja jest dostępna do wynajęcia na wydarzenia kulturalne, imprezy, działania kreatywne, a także plany i sesje zdjęciowe.
 
Nowe miejsce Bohema 2.8 to 440-metrowa przestrzeń, zlokalizowana na terenie zabytkowej fabryki Pollena, przy ulicy Szwedzkiej 28A. Miejsce jest połączeniem industrialności, tradycji i minimalistycznego designu. Otwarta, pofabryczna przestrzeń, wysokie stropy, duża ilość naturalnego światła, udogodnienia techniczne oraz dobra akustyka, dają duże możliwości organizacji wydarzeń. Ponadto, urok tego miejsca podkreślają klimatyczne części wspólne kompleksu, takie jak zazielenione patio i plac pod kominem. Bohema 2.8 jest zlokalizowana przy stacji metra, a dojazd samochodem z centrum Warszawy zajmuje 15 minut.
 
Na wieczór inauguracyjny organizatorzy zaprosili najgorętsze nazwiska sceny muzycznej. Z Londynu przyleciał George Fitzgerald, gwiazda stylu basshouse, który zagrał przygotowany na tę okazję dwugodzinny set. Jak podkreślają, niesamowity koncert zagrał zespół jazzowy Wojtek Mazolewski Quintet i zaprezentował swój przekrojowy materiał, energetycznie łączył tradycję z nowoczesnością. Unikalnymi miksami na imprezie zajął się Mike Konstanty. Nad oprawą techniczną i wizualną eventu czuwała firma PRO4MEDIA. Serwowano dania w stylu street food, przygotowywane na żywo przez SHOKU oraz drinki na bazie Rémy Martin, Cointreau i piwo 1664 Blanc. 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl