Chłodna Kręgliccy – nowe miejsce eventowe na warszawskiej Woli

Przy ulicy Chłodnej 31 w warszawskiej dzielnicy Wola powstało nowe miejsce, oferujące przestrzenie eventowe, w których można zorganizować kameralne spotkanie, konferencję, wystawę czy pokaz filmów. Obiekt otworzyła firma Kręgliccy, prowadząca restauracje i oferująca usługi cateringowe.

Nowe miejsce stworzono w klasycznym i wielofunkcyjnym przedwojennym lofcie, w pomieszczeniach o powierzchni 1500 mkw.
Na parterze obiektu znajduje się przestrzeń na przyjęcia, która pomieści do 400 osób (przyjęcia stojące) lub do 250 osób (zasiadane), z wydzieloną sceną, strefą chillout i tarasem.
Na pierwszym piętrze mieści się sala kinowa dla 40-70 osób, która może być wykorzystana na pokazy, wykłady i prezentacje oraz sala wielofunkcyjna, przeznaczona na rozmowy kuluarowe, warsztaty lub kolacje.
Na samej górze mieści się kameralnie zaaranżowana przestrzeń, w której można zorganizować prywatną imprezę, konferencję prasową lub wystawę.
Obiekt posiada dwa osobne wejścia, zaopatrzony jest w zdalnie sterowany system oświetleniowy. Posiłki na organizowane tutaj wydarzenia dostarcza kuchnia cateringowa firmy Kręgliccy.

Agnieszka i Marcin Kręgliccy to rodzeństwo warszawskich restauratorów, którzy działają w branży gastronomicznej od 1989 roku. Prowadzą w Warszawie pięć restauracji etnicznych – Chianti, przy ulicy Foksal 17, El Popo przy ulicy Senatorskiej 27, Opasły Tom, przy ulicy Wierzbowej 9, Santorini przy ulicy Egipskiej 7 oraz Meltemi przy ulicy Opaczewskiej 43. Oferują usługi cateringowe i są autorami książek na temat gotowania. Propagując zrównoważone rolnictwo, stworzyli w Fortecy, zlokalizowanej przy ulicy Zakroczymskiej 12 w Warszawie, targ dobrej żywności.

Zobacz Przestrzeń Eventową Chłodna Kręgliccy w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl