Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków – otwarcie w czerwcu

Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków, to nowy, lifestylowy hotel o podwyższonym standardzie, który otworzy swoje drzwi w kompleksie Unity Centre w Krakowie w drugiej połowie czerwca 2024 roku. Kompleks hotelowo-apartamentowy jest zarządzany przez dyrektor generalną Alicję Zaliwską.
 
Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków położony jest w sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego. Znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Dworca Głównego i historycznego centrum miasta.
 
Obiekt oferuje 229 pokojów o różnym standardzie oraz 46 apartamentów. Budynek główny oferuje pokoje typu superior z balkonami, z których roztacza się widok na kampus Uniwersytetu Ekonomicznego, a także apartamenty typu corner, junior oraz największy z pokojów – apartament prezydencki. W oddzielnym budynku dostępne będą apartamenty o powierzchni od 27 do 92 metrów kwadratowych mogące pomieścić do czterech osób dorosłych w największych apartamentach z dwoma sypialniami. Za wyjątkiem apartamentów typu studio, wszystkie dysponują prywatnym tarasem. Apartamenty typu studio wyposażone są w lodówkę i kuchenkę mikrofalową, a większe apartamenty z jedną i dwoma sypialniami posiadają oddzielne salony i w pełni wyposażone aneksy kuchenne.
 
Hotelowa restauracja Filini oferuje kulinarną podróż po Włoszech. Menu inspirowane jest klasycznymi włoskimi przepisami pochodzącymi z różnych regionów Włoch. Oferta restauracji obejmuje również dania do dzielenia się, co sprzyja atmosferze wspólnoty i radości z jedzenia w towarzystwie bliskich.
– Filini to nie tylko restauracja, to prawdziwe doświadczenie kulinarnego podróżowania po Włoszech," mówi Krzysztof Paos, executive chef hotelu i restauracji Filini. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym nasi goście mogą delektować się autentycznymi smakami Włoch, ciesząc się jednocześnie atmosferą nowoczesnej restauracji – dodaje.
 
Piętro konferencyjne, które znajduje się w głównym budynku hotelu. ma powierzchnię około 300 metrów kwadratowych. Oferuje szereg przestrzeni, od kameralnej 10-osobowej sali konferencyjnej po salę mogącą pomieścić do 140 osób. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt niezbędny do sprawnego przeprowadzania spotkań o różnym charakterze.
 
Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków dołączy jako 17 hotel działający w polskim portfolio do Radisson Hotel Group, które obecnie obejmuje 16 hoteli z ponad 3800 pokojami działającymi w ramach pięciu różnych marek, w tak różnych lokalizacjach jak Warszawa, Sopot czy Zakopane.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl