W Radomiu startuje Hilton Garden Inn

Ósmego maja pierwszych gości przyjmie Hilton Garden Inn Radom, najnowsza inwestycja Unirest Hotele.
 
Hilton Garden Inn Radom to czterogwiazdkowy hotel ze 114 pokojami, usytuowany przy głównym deptaku radomskim. Hotel oferuje Restaurację Meritum dla 150 gości oraz 300 mkw. przestrzeni konferencyjnej.
– Jest to wyjątkowe otwarcie, ponieważ Hilton Garden Inn Radom jest jednym z niewielu nowych obiektów w centralnej Polsce, cechuje się doskonałym dojazdem i wyjątkowym wystrojem wnętrz, które absolutnie wyróżniają się na tle innych hoteli – zapewnia Wojciech Molenda, dyrektor Hilton Garden Inn Radom.
Hotel powstał w neorenesansowym budynku z dobudowaną nowoczesną częścią. – Zadbaliśmy o to, by nie naruszyć historii, jednocześnie tworząc nowoczesne, komfortowe miejsce dla pobytów, konferencji, eventów i przyjęć okolicznościowych – dodaje Molenda.
 
– Radom to absolutnie nieodkryty rejon, który eventowo ma do zaoferowania mnóstwo przestrzeni, ciekawych miejsc i zieleni, dodatkowo to rynek bardzo otwarty na współpracę i tworzenie naprawdę wyjątkowych projektów – mówi Barbara Stawiarska, dyrektor sprzedaży Grupy Unirest. – Hilton Garden Inn Radom to idealny wybór dla grup średniej wielkości, poszukujących wyjątkowych miejsc na wyłączność – dodaje.
 
Zobacz też Hilton Garden Inn Radom w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl