Event Hall w Fabryce Norblina oficjalnie otwarty

Zespół Fabryki Norblina - toast za otwarcie  Event Hallu
Na zdjęciu: Zespół Fabryki Norblina - toast za otwarcie Event Hallu

W sercu historycznej Fabryki Norblina w centrum Warszawy oficjalnie otwarto nowe miejsce eventowe – Event Hall. W zachowanej industrialnym stylu przestrzeni liczącej ponad 670 mkw. można zorganizować różnorodne eventy. MeetingPlanner.pl był partnerem medialnym otwarcia.


 – To wielki dzień! Dziś oficjalnie witamy nasze nowo narodzone dziecko, Event Hall! – tak otworzył wieczór CEO Event Hall w Fabryce Norblina, Pierre Abi-Nader. – Adaptację rozpoczęliśmy prawie cztery miesiące temu! A teraz stoimy wszyscy w tej pięknej sali. To magiczne miejsce, uwierzcie mi. To nie jest tylko kolejna przestrzeń eventowa. Event Hall powstał z sal kinowych i można poczuć tę unikalną atmosferę. Była to bardzo wymagająca i trudna inwestycja, ale końcowy rezultat przekroczył nasze oczekiwania! Mamy niesamowitą przestrzeń o powierzchni 670 metrów kwadratowych, która może być dostosowana na wiele różnych sposobów: od klasycznych konferencji, targów i spotkań biznesowych, po koncerty i dedykowane gale – podsumował.

Na scenie Event Hallu pojawili się również Joanna Janecka oraz Maciej Zoll, reprezentujący dział sprzedaży. Rozpoczęli krótką multimedialną prezentację.
– Designem nawiązujemy do Fabryki Norblina; jesteśmy integralną częścią całego kompleksu – podkreślił Maciej Zoll, business development director, Fabryka Norblina. – Daje nam to możliwość wygodnego połączenia Event Hallu z każdym miejscem znajdującym się na terenie Fabryki.
Joanna Janecka, sales & events director, Event Hall w Fabryce Norblina podkreśliła: – Jesteśmy jednym działem sprzedaży, który odpowiada za sprzedaż w Fabryce Norblina: Event Hallu, restauracji, KinoGramu, Food Townu. W jednym miejscu możecie dokonać rezerwacji miejsc i przygotować event z zaangażowaniem wybranych obiektów w Fabryce.


Inauguracja nie mogła odbyć się bez pokazu technicznych możliwości Event Hallu. Za tę część prezentacji odpowiadał Kacper Minor-Nowak, operation director, Event Hall w Fabryce Norblina, który od początku realizacji tego projektu czuwał nad architekturą AV. – Nasze podstawowe założenie przy budowie techniki w tym obiekcie to pełna integracja systemowa. Jesteśmy połączeni ze strukturą Fabryki Norblina i z łatwością możemy łączyć się technicznie, bez żadnych problemów, z każdym miejscem w Norblinie. Mamy najnowocześniejszy sprzęt AV, w tym ekran diodowy, dodatkowe składane ekrany, oświetlenie sceniczne i światło dekoracyjne oraz najwyższej klasy nagłośnienie, co zapewnia perfekcyjną realizację prezentacji i wystąpień w bezpardonowym komforcie dla uczestników. To wszystko do Państwa dyspozycji! – zaznaczył i na zakończenie zaprezentował pokaz możliwości multimedialnych.

Oficjalną część zakończył wspólny toast, który wznieśli wszyscy pracownicy Event Hallu wraz z zaproszonymi gośćmi.
Wieczór poprowadził dziennikarz Radia Nowy Świat, Jan Niebudek. Na scenie Event Hallu zabrzmiała również muzyka – wystąpili artyści agencji Music Nation: Aelin Acoustic, 5/6 oraz duet State of Jazz.


Event Hall w opinii event managerów
Wojciech Cłapiński, wiceprezes zarządu El Padre: Zlokalizowany w Fabryce Norblina Event Hall to nowy i bardzo ciekawy obiekt, w którym z powodzeniem zorganizujemy wydarzenia nawet dla 600 uczestników. Świetna lokalizacja, nowoczesne wyposażenie techniczne oraz bardzo smaczny catering to nie jedyne atuty tej przestrzeni. Bliskość sal kinowych oraz zlokalizowanych po sąsiedzku restauracji, sal koncertowych, a także Art Box czy Smart Kids Planet stwarzają organizatorom dodatkowe możliwości zaplanowania ciekawych formatów eventowych.
 
Rafał Matulka, event team leader, Inward Experience Agency: Event Hall to wyjątkowa lokalizacja eventowa, która wyróżnia się na tle innych w Warszawie. To miejsce, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Wszystko to dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań audiowizualnych i zaangażowanemu zespołowi. Jako juror MP Power Venue doceniam rozwój Fabryki Norblina, która otrzymawszy nagrodę za rok 2023, nie zwalnia tempa i kreuje nowe standardy na rynku.

Piotr Piasecki, KDK Events: Fabryka Norblina od momentu otwarcia cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem organizatorów wydarzeń, brakowało jednak w niej dużej, wielofunkcyjnej przestrzeni do dowolnej eventowej aranżacji. Dlatego też spodziewam się, że Event Hall będzie przyciągał event managerów od samego początku funkcjonowania i kalendarz realizacji w obiekcie szybko się zapełni. Na uwagę zasługuje z pewnością bogate wyposażenie techniczne dostępne w obiekcie.
 
Aneta Radzimirska, general manager, Idea Creative Group: Jako doświadczony producent i event manager, który współpracował z wieloma lokalizacjami, muszę przyznać, że Event Hall w Fabryce Norblina robi wrażenie. Ta przestrzeń oferuje niesamowitą elastyczność i potencjał produkcyjny. Wysokie sufity, nowoczesne multimedia, przestronne wejście oraz kompleksowa infrastruktura czynią to miejsce idealnym do realizacji różnorodnych projektów. Już teraz intensywnie pracujemy nad organizacją wyjątkowego wydarzenia dla jednego z naszych klientów – mówi

Partnerami oficjalnego otwarcia Event Hallu w Fabryce Norblina byli: MeetingPlanner.pl, Nowości Gastronomiczne, Warszawa.NaszeMiasto.pl oraz Galeria Heban. Event odbył się 20 maja.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl