Danuta Godłoza awansowała na stanowisko head of HR w Plej

Danuta Godłoza, head of HR w Plej
Na zdjęciu: Danuta Godłoza, head of HR w Plej

Danuta Godłoza z Plej związana jest od ponad 12 lat. Zaczynała od organizacji eventów, od ośmiu lat tworzy dział HR, kolejno na stanowiskach specjalisty i HR managera aż do heada. Obecnie zespół HR Plej liczy trzy osoby. Odpowiada za planowanie i koordynację wszelkich działań HR w 150-osobowej agencji.

Danuta awansowała na nowo utworzone w Plej stanowisko head of HR w lutym 2021. Swoją przygodę z Plej rozpoczynała ponad 12 lat temu w dziale produkcji eventowej, a od ośmiu lat z powodzeniem rozwija działania HR. Do jej obowiązków należy m.in. zarządzanie działem i budżetem HR w agencji, planowanie i koordynacja wszelkich działań HR w firmie, w tym strategii rekrutacyjnej oraz procesów związanych z zatrudnianiem pracowników. Danuta raportuje bezpośrednio do Łukasza Ostaszewskiego, integrated communication partnera w Plej.

- Ścieżka zawodowa Danuty pokazuje, że - nawet w tak dynamicznym środowisku jak agencyjne - są firmy, z którymi można związać się na długie lata i nieustannie się rozwijać, a także rozwijać i zmieniać z sukcesami całą organizację. HR to dziedzina, w której zawsze dzieje się dość intensywnie, a ostatnie pandemiczne miesiące przysporzyły nam mnóstwa nowych wyzwań w zmieniających się z dnia na dzień warunkach. Są to nie tylko twarde kwestie takie jak zmiana trybu pracy ze stacjonarnego w zdalny niemal, która u nas zajęła trzy dni, ale też stawienia czoła czynnikom takim jak utrzymanie więzi i motywacji pracowników, rozwiązywanie zagadnień związanych z tym, że niektórzy odnajdują się w trybie pracy zdalnej doskonale, a dla innych jest to bardzo trudne. We wszystkich tych tematach Danuta Godłoza była dla nas zawsze nieocenionym wsparciem i awans to tylko formalne przypieczętowanie stanu faktycznego,
w którym Danusia jest głową plejowego HR-u, a wraz z całym swoim zespołem bardzo ważną częścią agencji - przekonuje Łukasz Ostaszewski, integrated communication partner w Plej,
    
Plej to zespół 150 specjalistów z obszarów takich jak client service, kreacja, strategia, eventy, digital, w tym social media, PMO, w tym front end, UX i UI. Agencja stale i projektowo obsługuje m.in. Play (P4 Sp. z o.o.), Energizer, Continental, Piątnicę, Andros czy markę piwa Namysłów.

Obecnie trwają rekrutacje m.in. teamu kreatywnego czy junior keynote designera. Poszukiwani są też kreatywni freelancerzy do współpracy projektowej.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt