Monika Bańka w Pepsico

Monika Bańka, senior executive assistant to management board, Pepsico Polska
Na zdjęciu: Monika Bańka, senior executive assistant to management board, Pepsico Polska

Monika Bańka jako senior executive assistant to management board dołączyła do Pepsico Polska. Wśród jej obowiązków są zadania związane z organizacją spotkań.

Doświadczenie zawodowe Moniki Bańki związane jest z marketingiem i organizacją wydarzeń. W nowym miejscu pracy do jej obowiązków należeć będzie m.in. organizacja spotkań, wyjazdów, webinarów , konferencji online, wsparcie Działu Marketingowego w zakresie reklamy i współpracy z domami mediowymi, zamawianie i dystrybucja gadżetów reklamowych.

Wcześniej jako event & marketing koordynator w Tupperware Polska odpowiadała za kompleksowe zarządzanie organizacją wydarzeń zarówno dla pracowników i klientów firmy, jak i mediów, oraz inne działania komunikacyjne budujące pozycję marki. Doświadczenie zawodowe zdobywała w takich firmach jak: Nestle Polska, Axa, Bank BPH, OECD (Paryż), Dell, UPS oraz w Ambasadzie Polski w Paryżu.

Monika Bańka jest absolwentką handlu zagranicznego na Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych: Public Relations w Szkole Głównej Handlowej i Event Management na Uniwersytecie Warszawskim.

Wśród jej zainteresowań są moda, sztuka, malarstwo impresjonistów oraz eco lifestyle.Dzień bez jakiejkolwiek aktywności sportowej to dla niej dzień stracony. – Dlatego codziennie biegam, a już niebawem, również będę pokonywała kilometry na rowerze – mówi.
Monika Bańka jest jurorką w konkursie MP Power Awards®, w grupie oceniającej obiekty i produkty (MP Power Venue i MP Power Produkt).

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt