Louvre Hotels Group: zmiany na stanowiskach kierowniczych

François Delattre i Grzegorz Uszycki
Na zdjęciu: François Delattre i Grzegorz Uszycki

Początek nowego roku przyniósł dwie zmiany w strukturze organizacyjnej Louvre Hotels Group w Europie. Grzegorz Uszycki objął nową funkcję director of operations – Poland, a François Delattre został powołany na stanowisko director of operations – Europe.

Wieloletnie doświadczenie Grzegorza Uszyckiego w branży hotelarskiej obejmuje pracę na stanowiskach kierowniczych w sieciach Accor i Orbis. Uszycki dołączył do Louvre Hotels Group w 2014 roku jako general manager trzech hoteli w Warszawie (Première Classe, Campanile i Golden Tulip) oraz regional director of Central Region. Z dniem 1 lutego objął nowe stanowisko director of operations – Poland. W realizacji nowych wyzwań będzie korzystał z zasobów wiedzy i umiejętności zgromadzonych podczas bogatej kariery obejmującej pracę w Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w Europie.
– Zawsze czerpałem wielką satysfakcję zawodową ze współpracy z ludźmi, którzy podzielają moją pasję do branży hotelarskiej. Tym bardziej cieszy mnie praca dla Louvre Hotels Group i możliwość kierowania tak wspaniałym zespołem zaangażowanych profesjonalistów. To dla mnie wielki zaszczyt i fascynujące wyzwanie. Jestem pewien, że wspólnie osiągniemy spektakularne rezultaty – mówi Grzegorz Uszycki.

François Delattre jest częścią Louvre Hotels Group od ponad 13 lat. Odpowiadał za koordynowanie nowych otwarć hoteli działających pod markami LHG na całym świecie, w tym w Maroku, Brazylii oraz w Indiach. W 2019 roku przejął nadzór operacyjny nad dwoma krajami – Polską i Niemcami – jako director integration management, kontynuując zarazem rozpoczęte wcześniej projekty integracyjne. W tym roku uczyni kolejny krok w ścieżce zawodowej, przyjmując nowe cele i obowiązki na stanowisku director of operations – Europe.
– Cieszy mnie perspektywa nowych wyzwań związanych z nadzorem operacyjnym nad obiektami LHG w całej Europie w tym kluczowym dla branży hotelarskiej okresie. Jestem przekonany, że dzięki połączonemu doświadczeniu i wysiłkowi naszych zespołów regionalnych na całym kontynencie, nasze europejskie portfolio niezmiennie będzie rosło w siłę zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym – mówi François Delattre.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt