Radek Dudzic dołącza do zespołu Plej

Radek Dudzic, creative group head, Plej
Na zdjęciu: Radek Dudzic, creative group head, Plej

Radek Dudzic z początkiem marca dołączył do agencji Plej, obejmując stanowisko creative group head w dziale kreacji kierowanym przez Barta Białego. Będzie odpowiadał za wsparcie i rozwój części zespołu odpowiedzialnego za obsługę Play digital.

Radek Dudzic z branżą reklamową związany jest od ponad 15 lat. Przed Plej związany był z Isobar Polska jako content creative director oraz z agencją oS3 jako creative director. Jako copywriter współpracował także z Scholz&Friends Warszawa, JWT Warszawa, Leo Burnett oraz Lubię to! Linked by Isobar. Twórca wielu nagradzanych kampanii, w swojej karierze może poszczycić się m.in. udziałem we wprowadzeniu do Polski konceptu sklepów Tchibo, pierwszą historyczną kampanią promującą wybory do Parlamentu Europejskiego, relaunchem marki Virgin Mobile czy tworzeniem „Przyjaciółek” - nowego formatu dla marki Rossmann. Pracował z klientami takimi jak: Orange, T-mobile, Play, Virgin Mobile, Bank Millennium, Bank Nordea, Mazda, Mercedes-Benz, Skoda, McDonald’s, Tchibo, Rossmann, Estee Lauder, P&G, Nestle, Nokia, Samsung czy Radio Zet. W Plej wesprze przede wszystkim obsługę marki Play.
- Jestem przekonany, że Radek będzie ogromnym i cennym wsparciem dla całej agencji, a w szczególności dla kreatywnej części Plej. Jego wieloletnie doświadczenie w tworzeniu konceptów digitalowych, jak i ATL-owych, zarządzaniu działem contentu, znajomość branży i wyczucie trendów komunikacyjnych to atrybuty, które sprawiają, że nie możemy już doczekać się pierwszych wspólnych przecinek kreatywnych. Razem pracowaliśmy już wcześniej dla marki Play z bardzo dobrymi efektami, dlatego liczę na kolejne zacne projekty – przekonuje Bart Biały, creative director w Plej.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt