Michał Piwowarczyk account directorem w Plej

Michał Piwowarczyk, account director, Plej
Na zdjęciu: Michał Piwowarczyk, account director, Plej

Michał Piwowarczyk awansował na stanowisko account directora w Plej i nadzoruje prace teamów accounckich obsługujących marki Play i Virgin Mobile Polska (digital) oraz piwo Namysłów (digital i ATL).

Michał Piwowarczyk od 2018 roku z sukcesami koordynował całościową obsługę digitalową marki Play jako group account supervisor. Wśród efektów prac jego zespołu warto wspomnieć o stworzeniu strategii komunikacji marki Play w social mediach i stałą obsługę operatora w tym obszarze, zrealizowanie 24-godzinnego livestreamu jako element corocznej kampanii „Play dla WOŚP”, przygotowanie projektu „Play Your Way” w ramach promocji Play na Pol’and’Rock Festival czy „Akademię TeamPlay” z udziałem influencerów. Projekty prowadzone pod nadzorem Michała były wielokrotnie doceniane i nagradzane w konkursach digitalowych i kreatywnych, m.in. MIXX Awards, Effie, KTR, Kreatura, Golden Arrow, MP Power Awards.

Na nowym stanowisku, oprócz dalszej stałej obsługi marki Play w digitalu, Michał nadzoruje także prace zespołów odpowiedzialnych za nowego klienta agencji – markę piwa Namysłów, która właśnie wystartowała z kampanią oraz pozyskany w tym roku do obsługi brand Virgin Mobile Polska.

– Michał Piwowarczyk od swoich pierwszych dni w Plej stał się filarem digitalowej części Client Service’u. Ceniony i lubiany zarówno przez Klientów, jak i kolegów z agencji za profesjonalizm, życzliwość, a przede wszystkim za umiejętność zachowania spokoju w każdych okolicznościach. Merytoryczny i  niezawodny – na Michale można zawsze polegać. Nie zna pojęcia takiego jak „to nie jest możliwe”. To ogromna przyjemność pracować z takimi managerami i bardzo się cieszymy, że Michał dołącza do grona plejowych dyrektorów – przekonuje Aneta Jalowska, client service director w Plej.

Do Michała Piwowarczyka raportuje obecnie zespół managerów, którzy dołączyli do Plej w wyniku zarówno rekrutacji zewnętrznych, jak i zmian w strukturze wewnętrznej działu Client Service.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt