Adam Kuna prezesem BCD Travel Polska

Adam Kuna prezes zarządu i dyrektor zarządzający na Polskę, BCD Travel
Na zdjęciu: Adam Kuna prezes zarządu i dyrektor zarządzający na Polskę, BCD Travel

Adam Krzciuk Kuna dołączył do BCD Travel, obejmując stanowisko prezesa zarządu i dyrektora zarządzającego na Polskę. Będzie odpowiadać za rentowność firmy w Polsce, w tym konfigurację usług dla klientów oraz zarządzanie cenami i programami na tym rynku. Będzie również odpowiedzialny za całościowe funkcjonowanie w Polsce obu działających podmiotów prawnych – Air Club Centrum Podróży oraz BCD Travel Corporate Services.

Adam Kuna ma ponad 15-letnie międzynarodowe doświadczenie w negocjacjach handlowych, zarządzaniu zespołami, strategicznym planowaniu i w rozwoju nowych rynków w branży hotelarskiej, turystycznej i B2B. Pracował na wielu kluczowych stanowiskach w Europie i Azji. W Polsce kierował oficjalną Agencją Zakwaterowania UEFA Euro 2012. Był również dyrektorem biura TUI Travel w Chinach i Azji Wschodniej, a ostatnio szefem strategicznych partnerstw handlowych i technologicznych w firmie Hotelbeds. Jest również założycielem niezależnej firmy konsultingowej, która pomaga firmom HORECA w zarządzaniu łańcuchem dostaw i zamówieniami.

 – W osobie Adama Kuny zyskaliśmy eksperta, który świetnie rozumie, co jest siłą napędową naszego biznesu – powiedział Mike Walley, president Europe w BCD. – Jego bogate doświadczenie w zakresie podróży służbowych i negocjacji umów strategicznych, pomoże z pewnością w realizacji naszej strategii wzrostu.

– Bardzo się cieszę, że dołączam do BCD Travel. Wiem, że jest to niezwykle trudny okres dla całej branży hospitality. Jestem jednak dość optymistycznie nastawiony do tego, że podróże zaczną wracać do normy dzięki szczepionkom dostępnym obecnie na rynku i nie mogę się doczekać, aby wykorzystać moje doświadczenie w strategii rozwoju firmy – powiedział Adam Kuna.

O BCD Travel Polska Początki BCD Travel w Polsce związane są z lokalną marką - Air Club Centrum Podróży i sięgają roku 1990. Air Club najpierw został wybrany wyłącznym przedstawicielem BCD Travel w Polsce, a następnie w 2017 roku włączony w globalną strukturę BCD. Obecnie w Polsce firma prowadzi działalność zarówno w zakresie obsługi podróży służbowych globalnych klientów korporacyjnych BCD Travel, jak również zajmuje się organizacją spotkań, konferencji, kongresów i wyjazdów motywacyjnych poprzez wyspecjalizowaną sekcję BCD Meetings & Events. Dodatkowo, w 2019 roku, firma otworzyła w Polsce swoje europejskie centrum obsługi klientów (shared service center).

O BCD Travel BCD Travel pomaga firmom w maksymalnym wykorzystaniu wydatków na podróże. Oferuje narzędzia, które zapewniają podróżnym bezpieczeństwo, a także pomagają dokonywać właściwych wyborów dotyczących podróży. Jak podkreśla, pomaga klientom podróżować mądrze i osiągać więcej. Posiada biura w 109 krajach, a wskaźnik utrzymania klientów na świecie wynosi 98 proc..

O grupie BCD Grupa BCD to prywatna firma działająca w branży turystycznej, która została założona w 1975 roku przez Johna Fentenera van Vlissingen i składa się z BCD Travel (globalne zarządzanie podróżami służbowymi oraz jej filia BCD Meetings & Events - globalna agencja spotkań i imprez), Park 'N Fly (parkingi poza lotniskiem) i Airtrade (konsolidacja i realizacja).

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl