Katarzyna Chmiel dyrektor generalną Hoteli Nosalowy

Katarzyna Chmiel, dyrektor generalna Hoteli Nosalowy
Na zdjęciu: Katarzyna Chmiel, dyrektor generalna Hoteli Nosalowy

Katarzyna Chmiel, dotychczasowa dyrektor sprzedaży Hoteli Nosalowy, awansowała na stanowisko dyrektora generalnego. Pełniący tę funkcję Wojciech Budzowski z dniem 30 kwietnia zakończył współpracę z Hotelami Nosalowy. Wkrótce obejmie on stanowisko prezesa zarządu Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego Ustroń SA, spółki zarządzającej m.in. obiektami medycznymi i sanatoryjnymi.
 
Katarzyna Chmiel swoją karierę w turystyce rozpoczęła już podczas studiów jako przewodnik turystyczny i miejski po Krakowie. Po ich ukończeniu rozpoczęła przygodę z branżą hotelarską w dziale sprzedaży sieci Vienna International Hotels & Resorts, zajmując się rynkiem korporacyjnym i konferencyjnym. Od 2007 roku pracowała na stanowiskach kierowniczych w sprzedaży i marketingu w hotelach 4- i 5-gwiazdkowych w Krakowie. Była także odpowiedzialna za sprzedaż dwóch hoteli Chopin i 4-gwiazdkowego Andel’s Cracow. Przed dołączeniem do zespołu Nosalowego Dworu przez trzy lata pełniła funkcję dyrektora regionalnego sprzedaży Hotelu Arłamów. Za dział sprzedaży Hoteli Nosalowy odpowiada od 2015 roku.

 – Dziękuję Wojciechowi za prawie sześć niezwykle udanych lat spędzonych w Zakopanem, kiedy to odegrał bardzo ważną rolę w działalności Hoteli Nosalowy i przyczynił się do rozwoju marki. Wraz z całym zespołem życzymy mu powodzenia na nowej drodze rozwoju zawodowego. Jednocześnie ogromnie cieszę się z możliwości awansu dyrektor Chmiel, która była od lat jedną z kluczowych i najbardziej dla mnie zaufanych osób w firmie. Jej wkład był szczególnie duży, jeżeli chodzi o rozwój firmy w segmencie MICE, w którym udało się jej osiągnąć w przed-pandemicznych latach rekordowe wyniki. Pani Katarzyna jest doskonałym kandydatem na to stanowisko – jej doświadczenie sprzedażowe, dbałość o szczegóły oraz relacje z kontrahentami i pracownikami będą dla firmy ogromnym atutem – powiedział Wiktor Wróbel, prezes zarządu spółki Nosalowy Dwór.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt