Marta Woźniak i Maciej Sikorski w nowo utworzonym dziale eventów Brand New Heaven

Agencja Brand New Heaven poszerza swoje kompetencje i zaczyna oferować usługi eventowe. Do agencji dołączyli Marta Woźniak i Maciej Sikorski. Będą zarządzać nowym działem BNH Events.

Marta Woźniak objęła stanowisko head of concept development. W BNH Events odpowiedzialna będzie za prowadzenie i rozwijanie kompetencji zespołu kreatywnego w kontekście złożonych projektów marketingowych. Marta wspomoże również Macieja Sikorskiego w rozwijaniu istniejących już relacji biznesowych.
Marta Woźniak jest związana z branżą eventową od ośmiu lat. Stworzyła dotąd kilkadziesiąt koncepcji dla klientów z różnorodnych branż m.in.: BMW, Orlen, Energa, Realme, PZU, PKO BP, OTODOM, Nivea, Leroy Merlin, Stalgast, Wyborowa Pernod Ricard. Specjalizuje się w kreacji złożonych projektów marketingowych, promujących marki w niestandardowy sposób. Do tej pory pełniła rolę dyrektora kreatywnego w agencjach MyPlace i Emlab.

Maciej Sikorski obejmuje stanowisko head of business development. Odpowiedzialny będzie za pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie istniejących już relacji biznesowych agencji. Wieloletnie doświadczenie Maćka pozwoli na łączenie i synergię działań sprzedażowych pomiędzy Brand New Heaven i BNH Events. Do jego obowiązków należeć będzie również kompleksowy nadzór nad działem client service.
Maciej Sikorski od 15 lat pracuje w branży marketingowo-reklamowej, często zajmując się projektami z pogranicza sportu i rozrywki. Doświadczenie zdobywał m.in. w grupie Mediacap oraz w Havas Sports&Entertaiment. W latach 2017-2019 zajmował stanowisko commercial & sales directora w Runmageddonie, gdzie odpowiadał za komercjalizację oferty produktowej organizacji i sprzedaż praw sponsoringowych. W swojej karierze realizował projekty dla takich klientów jak: Grupa Adidas, Coca-Cola, Kia, Polpharma, Sony Computer & Entertainment. Jest także promotorem bosku zawodowego i CEO w grupie Deal Punch Promotions.

Zarówno Maciej, jak i Marta raportują bezpośrednio do zarządu agencji. – BNH Events powstało w odpowiedzi na potrzeby rynku i liczne zapytania obecnych klientów agencji w związku z rosnącą potrzebą tworzenia wielowymiarowych kampanii reklamowych po okresie pandemii. Uznaliśmy, że warto się rozwijać w tym kierunku, dlatego zatrudniliśmy świetnych specjalistów w tej dziedzinie – mówi Robert Pietrzyk, managing partner agencji BNH. Misją BNH Events jest kształtowanie nowej jakości na rynku nie tylko eventowym, ale ogólnie pojętej reklamy. W tym celu Brand New Heaven i BNH Events łączą swoje kompetencje.

Brand New Heaven to agencja doradztwa strategicznego oraz kreatywnego. Działa od 2011 roku. W swojej ofercie posiada zarówno usługi klasyczne – ATL, BTL, PR, eventy i promocje, jak i związane z nowymi mediami – digital, social, performance. Zespół BNH pracował dla takich marek jak: Grupa mBank, Netto, Dakoma, Coccine, Stalgast, Link4, Stalgast, Realme, Avalon Extreme, Dr Gerard, FM Logistic.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt