Wojciech Życzyński szefem ds. kanału partnerskiego w Citrix

Wojciech Życzyński, dyrektor ds. kanału partnerskiego na rynki wschodzące w EMEA, Citrix
Na zdjęciu: Wojciech Życzyński, dyrektor ds. kanału partnerskiego na rynki wschodzące w EMEA, Citrix

Citrix powołał Wojciecha Życzyńskiego na stanowisko dyrektora ds. kanału partnerskiego na rynki wschodzące w EMEA (EMEA emerging markets channel director).

Wojciech Życzyński, nagrodzony w konkursie MP Power Awards w kategorii Meeting Planner – marketer lub właściciel biznesowy, ostatnio pracował w firmie Microsoft, gdzie między innymi odpowiadał za transformację dystrybucji i kanału partnerskiego w Polsce. Do Citrix dołączył 4 maja 2021 r. Będzie podlegał Pilkku Aasma, wiceprezes ds. sprzedaży w kanale partnerskim w regionie EMEA w Citrix. Będzie również członkiem zespołu kierowniczego EMEA Channel Sales and Ecosystems, ściśle współpracując z zespołem Amir’a Sohrabi – wiceprezesa Citrix, odpowiadającego za cyfrową transformację w Rosji, Europie Wschodniej na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

 – Citrix ewoluował od wirtualizacji po pełne spektrum rozwiązań pozwalających na stworzenie cyfrowego miejsca pracy, opartego na chmurze hybrydowej oraz aplikacjach SaaS, więc dołączam do firmy z dużym entuzjazmem. Nasze hybrydowe rozwiązania multi-cloud to dla partnerów najlepszy sposób, by pomóc klientom dostosować się do niewątpliwie trudnych i niepewnych czasów i zapewnić im lepszą ciągłość biznesową – mówi Wojciech Życzyński, dyrektor kanału partnerskiego na rynki wschodzące w EMEA.

Z branżą IT Życzyński jest związany od dwóch dekad. Podczas swojej 13-letniej pracy w Microsoft był zaangażowany w transformację dystrybucji i kanału partnerskiego w Polsce, sprzedaż do małych i średnich przedsiębiorstw, do sektora publicznego oraz zarządzanie marketingiem i wsparcie operacyjne w Microsoft Polska. Przez ostatnie cztery lata był członkiem zespołu kierowniczego, wiodącej organizacji partnerskiej.

– Wojciech Życzyński jest znany z tworzenia i wydajnego zarządzania zespołami, jest entuzjastą różnorodności i integracji oraz posiada świetne umiejętności z zakresu coachingu i mentoringu. Sądzę, że ma wiele cennych atutów, by z sukcesem odnaleźć się w nowej roli w Citrix i wspierać partnerów swoją wiedzą i doświadczeniem – mówi Pilkku Aasma, wiceprezes ds. sprzedaży w kanale partnerskim w regionie EMEA w Citrix.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wrocławskiej Szkoły Bankowej oraz Uniwersytetu Cambridge, mieszka w Polsce. W wolnym czasie pogłębia swoją wiedzę o samolotach oraz podróżuje.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt