Krzysztof Celuch członkiem Rady Ekspertów ds. Turystyki

Krzysztof Celuch
Na zdjęciu: Krzysztof Celuch

Dr Krzysztof Celuch, wykładowca akademicki, ekspert przemysłu spotkań i wydarzeń, przewodniczący jury konkursu MP Power Awards® dołączył do Rady Ekspertów ds. Turystyki utworzonej przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, które jest odpowiedzialne za turystykę w Polsce.

Rada Ekspertów ds. Turystyki jest organem pomocniczym ministra właściwego do spraw turystyki, a jej zadania określono w zarządzeniu ministra rozwoju. Będzie to m.in.: „opiniowanie i formułowanie stanowisk dotyczących propozycji systemowych rozwiązań w turystyce, opiniowanie i przedstawianie propozycji inicjatyw legislacyjnych z zakresu turystyki”, a także „inicjowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju turystyki, konkurencyjności oferty polskiej turystyki na rynku międzynarodowym, tworzenia innowacyjnych produktów turystycznych, w szczególności poprzez wzmocnienie aktywności społecznej i przedsiębiorczości w sektorze turystyki”. Radę tworzy dwudziestu pięciu naukowców, samorządowców i przedsiębiorców turystycznych. Radzie przewodniczy Dawid Lasek.
Posiedzenie Rada Ekspertów ds. Turystyki, podczas którego uzupełniony został skład, odbyło się 16 lipca. Spotkaniu towarzyszyła konferencja prasowa Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Turystyki oraz posiedzenie Rady Polskiej Organizacji Turystycznej.

Krzysztof Celuch jest pełnomocnikiem rektora ds. współpracy z otoczeniem biznesowym Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula oraz adiunktem w Katedrze Zachowań Organizacyjnych i Marketingu na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Właściciel firmy Celuch Consulting jest także przewodniczącym regionu EMEA (Europa, Middle East, Africa) oraz przewodniczącym jury konkursu MP Power Awards, organizowanego przez MeetingPlanner.pl.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt