Paulina Gadula jako PR marketing & new business manager w VES

Paulina Gadula, PR marketing & new business manager, VES
Na zdjęciu: Paulina Gadula, PR marketing & new business manager, VES

Paulina Gadula od kilku miesięcy współpracuje z VES i pełni funkcję PR marketing & new business managera. Zapewnia wsparcie działu produkcji poprzez budowanie nowych relacji z klientami, dba o komunikację w mediach społecznościowych oraz na portalach branżowych.

Nowa rzeczywistość, z którą branża eventowa oswaja się po długich miesiącach pandemii wymaga zdecydowanych oraz innowacyjnych ruchów w obszarze public relations, marketingu i new business.
Niepewna wizja przyszłości branży hotelowej czy MICE tym bardziej potęguje obawy. Kreatywność oraz elastyczność pracy w trudnych warunkach pozostawiła na rynku tylko najlepsze i najsilniejsze jednostki – podkreśla VES. Pomysł produkowania eventów online w okresie lockdownu w studiu VES zapewnił firmie ciągłość. W ostatnich miesiącach, kiedy restrykcje pozwoliły na realizację wydarzeń, VES znów realizuje projekty eventowe, w tym produkcje telewizyjne jak: Wakacyjna Trasa Dwójki, festiwale Open’er czy Pol’and’Rock.

Paulina Gadula z wykształcenia jest magistrem hotelarstwa. W USA ukończyła edukację w obszarze social media, creating content & personal branding. Doświadczenie marketingowe zdobywała we współpracy z projektantką mody, z którą produkowała luksusowe pokazy mody na dachu jednego z wieżowców w centrum Warszawy, a także brała udział w produkcjach wydarzeń filmowych, takich jak Festival Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” czy Warszawski Festival Filmowy.
Prywatnie jest podróżniczką, od kilkunastu lat zwiedza najróżniejsze zakątki świata, odkrywając tym samym nowe kultury i tradycje danego kraju.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt