Magdalena Cieślak w El Padre

Magdalena Cieślak, senior event manager, El Padre
Na zdjęciu: Magdalena Cieślak, senior event manager, El Padre

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego Magdalena Cieślak dołączyła do zespołu agencji El Padre obejmując stanowisko senior event managera.

Magdalena Cieślak odpowiada za realizację kluczowych eventów (offline, hybrydowych, online i digital eventów) jak również działań promocyjnych i ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując łącznie przez kilkanaście lat w agencji incentive i agencji eventowej – United Partners i Rival Group, gdzie odpowiadała za kompleksową realizację i koordynację jednocześnie kilku projektów eventowych. Zarządzała projektem na wszystkich jego etapach i realizowała zarówno wydarzenia online, hybrydowe, jak i tradycyjne eventy. Pracowała m.in. dla takich klientów jak BEKO, Isover, Japan Tabacco International czy Johnson & Johnson.  

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz licznych kursów i szkoleń związanych z eventami. Jej zainteresowania to turystyka rowerowa i żeglarstwo.

– Magda od wielu lat profesjonalnie pracuje na rynku eventowym. Przez kilka miesięcy pracy z nami podczas okresu próbnego dała się poznać jako sumienna i pracowita osoba, która wnosi spokój i pozytywną energię. Cieszymy się, że dołączyła do naszego zespołu – komentuje Jakub Ćwikliński, wiceprezes zarządu agencji El Padre.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt