Przemysław Biechowiak dyrektorem wrocławskiego HP Park Plaza

Przemysław Biechowiak, dyrektor Hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu
Na zdjęciu: Przemysław Biechowiak, dyrektor Hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu

Pierwszego października Przemysław Biechowiak objął funkcję dyrektora czterogwiazdkowego Hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu, należącego do polskiej Grupy Hotele HP Park.

Do tego momentu Przemysław Biechowiak prowadził na poziomie generalnym pobytowy czterogwiazdkowy Hotel Lidia Spa & Wellness w Darłowie, należący do Grupy Hotele Nadmorskie, w którym obok odpowiedzialności za wyniki, skutecznie przeprowadził proces hotelowego reengineeringu personalnego w dobie pandemii. Wcześniej przez dwa lata pełnił funkcję dyrektora poznańskiego konferencyjnego Hotelu Safir, a do 2018 r. przez 13 lat zarządzał Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit” Sp. z o.o. wraz z Hotelem Akwawit (od 2007 do 2018 – jako prezes zarządu), należącym do Harmony Polish Hotels.
Jest absolwentem Wydziału Zarządzania poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Organizacji i Zarządzania Gospodarką Turystyczną i Hotelarstwem.
W latach 2012 – 2020 był Członkiem Wielkopolskiej Komisji ds. Kategoryzacji Obiektów Hotelarskich działającej przy Marszałku Województwa.

Grupa Hotele HP Park posiada obiekty we Wrocławiu, Poznaniu i Olsztynie. HP Park Plaza we Wrocławiu jest położony nad brzegiem Odry, 900 metrów od Rynku Głównego. Obiekt posiada 177 pokojów i sześć sal konferencyjnych.
Zobacz HP Park Plaza we Wrocławiu w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt