Nowi dyrektorzy regionalni IGHP na Opolszczyźnie i Podkarpaciu

Katarzyna Czopor, dyrektor regionalna IGHP na Podkarpaciu i Agnieszka Żurakowska, dyrektor regionalna IGHP w woj. opolskim
Na zdjęciu: Katarzyna Czopor, dyrektor regionalna IGHP na Podkarpaciu i Agnieszka Żurakowska, dyrektor regionalna IGHP w woj. opolskim

Dwóch nowych dyrektorów regionalnych Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego powołał 4 października zarząd IGHP. Na Podkarpaciu Izbę będzie reprezentować Katarzyna Czopor, dyrektor hotelu B&B Rzeszów Centrum. Nowym stanowiskiem w strukturach regionalnych IGHP jest przedstawiciel na Opolszczyźnie, gdzie dyrektor regionalną Izby została Agnieszka Żurakowska, właściciel i dyrektor hotelu Dębowe Wzgórze.

Nowa dyrektor regionalna IGHP w woj. opolskim Agnieszka Żurakowska od 2007 roku jest właścicielem i jednocześnie pełni funkcję dyrektor hotelu Dębowe Wzgórze w miejscowości Pokrzywna przy granicy polsko-czeskiej. Od ponad 20 lat zarządza zespołami pracowników, m.in. w korporacji Polifarb Cieszyn-Wrocław, z którą była związana 15 lat. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (studia MBA).
– Powołanie mnie na stanowisko dyrektor regionalnej Izby jest wielką nobilitacją i zobowiązaniem. Mam nadzieję, że aktywnie przyczynię się do rozwoju hotelarstwa w moim województwie, które w przyszłości będzie stanowić duże i autorytatywne gremium mające głos w rozwoju branży – mówi Agnieszka Żurakowska, dyrektor regionalna IGHP w woj. opolskim.

Stanowisko dyrektor regionalnej IGHP na Opolszczyźnie zostało utworzone wraz z powołaniem nowej przedstawicielki Izby. – IGHP rozwija się niezwykle dynamicznie i coraz więcej hoteli podejmuje decyzję o przystąpieniu do naszej organizacji. Celem Izby zawsze był bezpośredni kontakt z hotelarzami z regionów. Bycie blisko jest szczególnie ważne w czasie obecnego kryzysu, stąd też decyzja zarządu o rozszerzeniu regionalnych struktur – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

Z kolei w woj. podkarpackim IGHP będzie reprezentować Katarzyna Czopor, dyrektor hotelu B&B Rzeszów Centrum. Ścieżkę zawodową rozpoczęła w 2010 roku w trzygwiazdkowym Hotelu Victoria w Lublinie, gdzie przez pięć lat zajmowała stanowisko dyrektora. Następnie ponad dwa lata zarządzała czterogwiazdkowym Hotelem Rzeszów w Rzeszowie. Od 2018 roku zarządza obiektem przy ul. Grottgera w Rzeszowie, który od grudnia 2019 roku został przejęty przez sieć hoteli B&B Hotels Polska i obecnie działa jako pierwszy obiekt czterogwiazdkowy pod marką sieci hoteli ekonomicznych.
Jest absolwentką kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrze. Obecnie realizuje kolejne studia: Zarządzanie w Turystyce w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Ukończyła wiele szkoleń branżowych zarówno z zarządzania, przywództwa, przywództwa dla kobiet, wystąpień publicznych, jak i z kompetencji menedżerskich oraz sprzedażowych.
– W obliczu nowego wyzwania i współpracy z IGHP cieszę się, że będę mogła uczestniczyć już jako dyrektor regionalny we wspólnych działaniach i przedsięwzięciach Izby. Bezpośrednia wymiana doświadczeń, promowanie turystyki na Podkarpaciu, tak naprawdę na nowo i od nowa, to niewątpliwie ambitne zadanie. Mam zaszczyt reprezentować bardzo dynamicznie rozwijający się rynek, przed którym stoją również trudne wyzwania – mówi Katarzyna Czopor, dyrektor regionalna IGHP na Podkarpaciu.
Wcześniej dyrektorem regionalnym IGHP na Podkarpaciu był Wojciech Fronczak, który z uwagi na przeprowadzkę do innej części Polski nie mógł dłużej pełnić tej funkcji.

Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 15 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, a także pozyskiwanie nowych członków oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.

Zobacz B&B Rzeszów Centrum w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>
Zobacz hotel Dębowe Wzgórze w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt