Piotr Dybowski event managerem w El Padre

Piotr Dybowski, event manager agencji El Padre
Na zdjęciu: Piotr Dybowski, event manager agencji El Padre

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego Piotr Dybowski dołączył do zespołu agencji El Padre, obejmując stanowisko event managera.

Piotr Dybowski odpowiada za realizację kluczowych eventów (offline, hybrydowych, online i digital), jak również działań promocyjnych i ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji.

Piotr zdobywał doświadczenie, pracując w Zarządzie Samorządu Studenckiego UW, KDK Info, Goodfellas Group oraz KDK Events. Ponad osiem lat doświadczenia zawodowego Piotra zaowocowało nie tylko realizacjami dla podmiotów z wielu sektorów i branż, ale także realizacją projektów o wielomilionowych budżetach oraz pracą z klientami anglojęzycznymi. Wśród grona klientów z którymi współpracował znajdują się m.in. BGK, Credit Agricole, Pekao SA, PARP, ARP, Ministerstwo Środowiska.  

Studiował europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jego Piotra to sport i sztuka.

– Uwielbiam pracę z ludźmi, możliwość dzielenia się wspólnymi pomysłami i tworzenie wyjątkowych projektów. Praca event managera pozwala łączyć mi wszystkie pasje i przekuwać zebrane inspiracje w unikatowe realizacje – komentuje Piotr Dybowski, event manager agencji El Padre.

– Piotr dołączył do naszego zespołu kilka miesięcy temu w pełni sezonu eventowego i od razu świetnie odnalazł się w zespole. Przez ten okres dał się poznać jako zaangażowany, samodzielny event manager, który potrafi jednocześnie prowadzić kilka projektów eventowych. Cieszymy się, że wzmocnił agencję El Padre – komentuje Jakub Ćwikliński, wiceprezes zarządu agencji El Padre.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl