Stefan Bauer nowym dyrektorem Nobu Hotel Warsaw

Stefan Bauer ,dyrektor generalny Nobu Warsaw Hotel
Na zdjęciu: Stefan Bauer ,dyrektor generalny Nobu Warsaw Hotel

Stefan Bauer zarządzający ostatnio hotelem The Bridge Wrocław MGallery 17 stycznia 2022 r. obejmie stanowisko dyrektora generalnego pięciogwiazdkowego hotelu Nobu Warsaw. Zastąpi na tym stanowisku Anthony’ego Campaniarisa.

Stefan Bauer rozpoczął swoją karierę w branży w 1999 roku w londyńskim hotelu Hilton Park Lane, a następnie dołączył do zespołu Hilton Toronto, gdzie zajmował stanowisko kierownika ds. gastronomii. Swoje doświadczenie w zakresie gastronomii w hotelarstwie rozwijał dalej na stanowiskach kierowniczych w obiektach Hilton Gatwick Airport oraz w nowo otwartym hotelu Hilton Beijing Wangfujjing.

W latach 2010-2012 pełnił funkcję dyrektora regionalnego ds. gastronomii na Europę Północną i Środkową w sieci Hilton Worldwide, a od 2012 roku – dyrektora regionalnego ds. gastronomii na Europę Wschodnią, Rosję, Turcję i Izrael.

Od 2020 roku pełnił funkcję dyrektora generalnego hotelu The Bridge MGallery Accor we Wrocławiu, a wcześniej pracował w luksusowych obiektach należących do sieci Curio Collection by Hilton.

– Jestem zaszczycony faktem, że mogę stać się częścią tego wyjątkowego zespołu i wraz z nim przyjmować w Nobu Hotel Warsaw gości szukających wyjątkowych wrażeń. Inspirując się japońską filozofią, pragnę kontynuować sukces tej kultowej marki, która łączy w sobie dobrą kuchnię, design i jakość usług na nowym, najwyższym poziomie – komentuje Stefan Bauer.

Zobacz Nobu Hotel Warsaw w Wyszukiwarce Obiektów >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl