Konrad Nadobnik dyrektorem generalnym w Kręgliccy Restauracje i Catering

Konrad Nadobnik, dyrektor generalny grupy Kręgliccy Restauracje i Catering.
Na zdjęciu: Konrad Nadobnik, dyrektor generalny grupy Kręgliccy Restauracje i Catering.

Konrad Nadobnik dołączył jako dyrektor generalny do grupy Kręgliccy Restauracje i Catering. Przez ostatnie lata związany był z Belvedere Gourmet Group, z którą pożegnał się w grudniu 2021.

Konrad Nadobnik, związany był przez ponad 14 lat z markami Belvedere Cafe Łazienki Królewskie i Belvedere Catering by Design. W grudniu 2021 roku zakończył współpracę z Belvedere Gourmet Group. Całą karierę zawodową związany jest z gastronomią, w szczególności z branżą eventową. Początki jego zawodowej drogi to przejście przez wszystkie szczeble gastronomii w Hotelu Bristol w latach 1996 – 2008, który w tym czasie dołączył do międzynarodowej sieci hoteli Starwood.

Od samego początku kariery zawodowej interesowały go ciekawe realizacje eventowo-cateringowe, a w szczególności projekty na wielką skalę. W marcu 2008 dołączył do zespołu Grupy Belvedere. Przez kilka lat pełnił funkcję dyrektora cateringu, zarządzając całym działem zarówno w Polsce, jak i poza granicami. W tym czasie odpowiadał za organizację i obsługę eventów korporacyjnych, kongresów, przyjęć rządowych na najwyższym szczeblu zgodnie z zasadami Protokołu Dyplomatycznego. W 2014 roku zdobył nagrodę MP Power Award® w kategorii Dostawca – Catering, przyznawaną ekspertom branży spotkań i najbardziej wyróżniającym się, wpływowym osobom na rynku.
Jak sam podkreśla – nie lubi stać w miejscu, a czas na zmiany właśnie przyszedł. Od stycznia 2022 roku pełni funkcję dyrektora generalnego w grupie Kręgliccy Restauracje i Catering.

Grupa Kręgliccy Restauracje i Catering powstała w 1989 roku. W jej struktury wchodzą: pięć restauracji etnicznych, firma cateringowa, targ rolny oraz przestrzenie eventowe w Arkadach Kubickiego, Klubie Bankowca i Fortecy Kręglickich.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl