Volkswagen Group Polska z nową dyrektorką marek Seat i Cupra

Daria Zielaskiewicz, dyrektor marek Seat i Cupra w Volkswagen Group Polska
Na zdjęciu: Daria Zielaskiewicz, dyrektor marek Seat i Cupra w Volkswagen Group Polska

Daria Zielaskiewicz została nową dyrektorką marek Seat i Cupra. Zastąpiła na stanowisku Michała Szanieckiego, który po sześciu latach kończy wspólpracę z hiszpańskimi brandami. W grudniu rozpoczął pracę jako dyrektor marki Volkswagen w Zetland i Chullora, w Australii.

Zielaskiewicz związana jest z Volkswagen Group Polska od 12 lat. W 2009 roku rozpoczęła pracę w Kulczyk Tradex na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży flotowej w multimarkowym Dziale Sprzedaży Flotowej. Dwa lata później objęła rolę koordynatora Back Office dla Sprzedaży Flotowej, a następnie dyrektora marketingu w marce Volkswagen Samochody Dostawcze. Od 2016 roku była odpowiedzialna za obszar marketingu i brand management w Volkswagen Financial Services. Jest absolwentką poznańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz programu managerskiego PMD Barcelona na IESE Business School, University of Navara.

– Powrót do struktur VGP i możliwość pracy nad dalszym rozwojem hiszpańskich marek Seat i Cupra są dla mnie bardzo wartościowym i ciekawym doświadczeniem. Najbliższe lata stawiają przed branżą motoryzacyjną wymagające wyzwania. Jestem pewna, że nasze brandy są do nich odpowiednio przygotowane i cieszę się, że będę częścią tej historii – mówi Daria Zielaskiewicz

Do listopada stanowisko dyrektora marki Seat & Cupra oraz dyrektora marketingu Volkswagen obejmował Michał Szaniecki. Po blisko sześciu latach pracy w Volkswagen Group Polska zmienia kontynent i przez najbliższe trzy  lata będzie rozwijał się na stanowisku dyrektora marki Volkswagen w Zetland i Chullora, w Australii.  Szaniecki jest doceniany przez branżę – w 2018 roku podczas Executive Summit został wyróżniony jako Dyrektor Marketingu Roku. Jest także laureatem Absatzwirschaft Marken Award, członkiem zarządu International Advertising Association, wieloletnim Jurorem Effie Europe oraz częstym gościem na polskich i międzynarodowych uczelniach.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl