Joanna Wiśniewska nową PR & project manager w SOIT

Joanna Wiśniewska, PR & project manager, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel
Na zdjęciu: Joanna Wiśniewska, PR & project manager, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel

W połowie marca Joanna Wiśniewska przejęła w Stowarzyszeniu Organizatorów Incentive Travel większość dotychczasowych obowiązków head of operations & PR Darii Rzadkiewicz, która w lutym zakończyła współpracę ze stowarzyszeniem.

Joanna Wiśniewska w SOIT będzie się zajmowała komunikacją, koordynacją projektów stowarzyszenia, współpracą z innymi organizacjami branżowymi, a także formalnościami i finansami organizacji.
Joanna Wiśniewska z turystyką jest związana od początku kariery zawodowej, a od kilku lat z sektorem MICE. Dzięki wieloletniej pracy w Departamencie Turystyki MSiT i Stołecznym Biurze Turystyki wyspecjalizowała się w obszarach prawa turystycznego, skomplikowanych mechanizmów rynku usług turystycznych, marketingu oraz współpracy międzyinstytucjonalnej. Organizując targi Meet The Bidder Smart Fairs, poznała specyfikę branży MICE, jej struktur i wyzwań. Za kluczową dla prawidłowego rozwoju rynku turystycznego uznaje skuteczną współpracę organizacji branżowych i administracji.
Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami, także międzynarodowymi. Prowadziła gościnne zajęcia na swoim rodzimym Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.
Zawodowo także fotograf, pilot wycieczek i przewodnik po Warszawie, a prywatnie miłośniczka dalekich podróży z plecakiem, śpiewu, tańca i ekologicznego prowadzenia domu.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl